gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Atv Slide Show Yarışması Başlıyor!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

atv slide show, slide show yarışması, slide show atv

Sevgili melekler, atv'de yepyeni bir yarışma başlıyor: Slide Show. Oyunculuk ve taklit yeteneğinin ön planda olduğu Slide Show ile ilgili detaylar belli oluyor. Ünlü isimlerden belli olanlar; ‘Şanslı Masa’yı sunan Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan. Ekibe Özge Özpirinçci de katıldı. Bu yarışmanın en büyük özelliği, oyunculuk ve taklit yeteneği...

atv.jpg

Atv Slide Show Yarışması Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resimli şarkı yarışması başlıyor!!!

resimli şarkı yarışması başlıyor!!!

Sevgili adminlerim, yönetici arkadaşlarım ve melekler; yepyeni bir yarışma başlıyor.Bu yarışmamızın ayrıntılarını lütfen dikkatle okuyunuz; İstediğiniz bir şarkıyı resimli yapıyorsunuz ve yarışmaya katılıyorsunuz.En güzel ve en iyi çalışma yapan arkadaşımız 1.ci seçilecektir.Seçtiğiniz şarkıya resimler birebir uymalı ister programla yapın isterseniz netten bulup şarkıya uyarlayın.Hepinize...
  2. Hülya Avşar Show Yeniden Başlıyor!

Hülya Avşar Show Yeniden Başlıyor!

hülya avşar haberleri, hülya avşar show, hülya avşar Sevgili melekler, ekranların fenomen programlarından Hülya avşar Show uzun bir aradan sonra yeni den başlıyor. O Ses Türkiye'de yollarını ayırdığı Hülya Avşar için show programı yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı kolları sıvadı. İşte haberin detayları... Yeni sezon öncesi ‘O Ses Türkiye’de jüri değişikliğine giden Acun Ilıcalı, üç...
  3. Atv'de "Veliaht" Yarışması Başlıyor

Atv'de "Veliaht" Yarışması Başlıyor

veliaht yarışması, atv veliaht yarışması, atv veliaht Sevgili melekler, yetenek yarışması yayınlayan kanalların arasına Atv de giriyor. Yepyeni yetenek yarışma programı "Veliaht" çok yakında Atv kanalında yayınlanacak. İşte yarışmayla ilgili bilgiler... Yapımcılığını İzzet Pinto'nun yaptiği ses yarışması Veliaht'ın yayın tarihi kesinleşti. "Türkiye'nin starlari...
  4. Show Tv'nin Yeni Yarışması "Misafir Ol Bana" Başlıyor!

Show Tv'nin Yeni Yarışması "Misafir Ol Bana" Başlıyor!

misafir ol bana, misafir ol bana yarışması, show tv misafir ol bana Sevgili melekler, yemek yarışmalarının ilgi görmesinin ardından benzer bir yarışma programı daha Show Tv'de başlıyor. Bu kez yarışmacıların çift olarak katılacakları yarışmada, sizin gibi çift olan 2 aileyi evinizde ağırlayacaksınız. Onlara en güzel yemekleri pişirip, en güzel şekilde ağırlayacağınız ve birinci olmaznı...
  5. Trt1 Joker Yarışması Başlıyor!

Trt1 Joker Yarışması Başlıyor!

trt1 joker yarışması, joker yarışması, joker trt1 Sevgili melekler, Trt1'in yeni yarışması Joker, ilk bölümüyle 21 Nisan pazartesi akşamı ekranlarda olacak. 500 Bin TL ödüllü bilgi yarışması JOKER’in her bölümünde yarışmacılar, 500 BİN TL’lik ödülü kazanmak için mücadele edecek. ..

Sayfayı Paylaş