gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti

Konu, 'TV dizisi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

atv diziler yayın günleri seni bana yazmışlar kalbim seni seçti yayın günü değişti hangi gün yayınlanacak hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Atv'nin iki sevilen dizisi Seni Bana Yazmışlar ve Kalbim Seni Seçti'nin yayın günleri değişti melekler...Cemal Hünal'ın oynadığı sevilen dizi Seni Bana Yazmışlar ve Ebru Cündübeyoğlu'nun oynadığı Kalbim Seni Seçti'nin yayın günü ile ilgili detaylı bilgileri paylaşıyorum melekler...
    Atv yeni bir akış düzenine girdiği için bazı dizilerin yerlerinde değişklik yapıyor.

Kalbim Seni Seçti dizisi artık pazar günleri saat 20.00'de ekrana gelecek. Cumartesi günü 2. kuşakta ise Seni Bana Yazamışlar dizisi yayınlanacak. Seni Bana Yazmışlar'ın 8. bölümü 24 eylül cumartesi saat 22.20'de atv'de olacak.

Seni bana yazmışlar yeni akışla beraber Yetenek sizsiniz, İffet ve Bizim Yenge'yle yarışırken, Kalbim seni seçti'nin rakibi Yetenek sizsiniz, Ay tutulması ve Umutsuz evkadınları olacak.

Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Kayıp" Dizisinin Yayın Günü Değişti

"Kayıp" Dizisinin Yayın Günü Değişti

kayıp dizisi, kayıp dizisi yayın günü, kayıp dizisinin yayın tarihi Sevgili melekler, Kanal D'nin sevilen dizisi Kayıp'ın yayın günü değişti. İlk olarak Cuma akşamları 20.00'de yayınlanan Kayıp, daha sonra Cumartesi akşamına alınmıştı. Reytinglerde umduğu başarıyı yakalayamayan Kayıp dizisi, yayından kaldırılan Fatih dizisinden boşalan yere geldi. Kayıp artık Pazartesi akşamları 20.00'de...
  2. A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

aşk dizisi yayın günü, aşk dizisi, aşk dizisi hangi gün Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden A.Ş.K.'ın yayın günü değiştiç Başrollerinde Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ı izlediğimiz A.Ş.K. dizisini her pazartesi akşamı 22:00'den itibaren izleyebiliriz.
  3. Galip Derviş Dizisinin Yayın Günü Değişti!

Galip Derviş Dizisinin Yayın Günü Değişti!

galip derviş, galip derviş dizisi, galip derviş yayın günü Sevgili melekler, sevilen dizi Galip Derviş'in yayın günü değişti. Kanal D'de Cumartesi akşamları yayınlanan Galip Derviş dizisi bundan böyle Pazar akşamları 23.00'de yayınlanacak. Başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut, Deniz Türkali ve Orhan Güner'in oynadığı Galip Derviş ilk olarak Perşembe akşamları yayınlanıyordu....
  4. "Güldür Güldür"ün Yayın Günü Değişti!

"Güldür Güldür"ün Yayın Günü Değişti!

güldür güldür, güldür güldür programı, güldür güldür yayın günü Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen komedi programı Güldür Güldür'ün yayın günü değişti. Önceden salı akşamları 22:15'te ekranlara gelen Güldür Güldür bu haftadan sonra yeni bölümleriyle Perşembe akşamları 20.00'da Show TV'de yayınlanacak...
  5. Çalıkuşu Dizisinin Yayın Günü ve Saati Değişti!

Çalıkuşu Dizisinin Yayın Günü ve Saati Değişti!

çalıkuşu dizisi yayın günü, çalıkuşu yayın günü, çalıkuşu yayın saati Sevgili melekler, daha önce birkaç kez yayın günü ve saatinde değişiklikler yapılan Çalıkuşu dizisinin yayın günü yine değiştirildi. Kanal D'de ekrana gelen Çalıkuşu dizisi artık Cumartesi akşamları yayınlanacak. Kanal D'de ilk olarak Salı akşamları yayınlanan dizi, daha sonra Salı akşamı 22.30′a çekilmiş, geçtiğimiz...

Sayfayı Paylaş