gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Atv'de Sürgün Başlıyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ayvalıkta çekilen diziler ayvalıkta çekilen yeni dizi dizi Reyting alamayan diziler yayından kaldırılırken art arda yeni dizilerin çekimlerine başlanıyor...Atv'de de usta oyuncu Nur Sürer'in başrolünde oynacağı Sürgün dizisinin çekimlerine başlanmış melekler...

Atv'nin yeni dizisi Sürgün'ün çekimleri başladı.

"Hatırla Sevgili" ve "Bu Kalp Seni Unutur mu" adlı beğeniyle izlenen dönem dizilerine imza atan Tomris Giritlioğlu'ndan yine rating rekorları kırmaya aday olarak görülen "Sürgün" adlı dizinin çekimleri Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde başladı.
    Sabah'ın haberine göre; atv'de yayımlanacak olan "Sürgün" dev bir prodüksiyonla hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini "Hatırla Sevgili" dizisini de çeken Ümmü Burhan'ın yapacağı kaydedilirken, ikinci yönetmenliği ise Emre Ardaüstlenecek. Ayvalık Belediyesi'nin de katkı verdiği dizide, Demokrat Parti'nin ilk yıllarının ele alınacağı ve söz konusu dönemde İstanbul'dan, Ayvalık'a sürgüne gönderilen bir hâkimin başından geçenlerin konu edileceği öğrenilirken; 1935 ile 1945 yılları arasında geçen süreçte, tek partili dönemden çok partili hayata geçiş ve bir cinayet konusunun işleneceği belirtiliyor. İlk etapta 13 bölümlük yapılan anlaşmayla çekimleri başlayan dizide İstanbul ve Ayvalık'ta bir süredir hummalı çalışmalarla kurulan film platolarındaki mekânlarda çekimlerin yapılacağı kaydediliyor. Dizide ağırlıklı olarak yeni yüzlere yer vermeyi düşünen yapımcı şirket, başrolleri Nur Sürer, Avni Yalçın, Engin Şenkan, Can Nergis ve Gülcan Arslan'ın paylaşacağını duyurdu.

Atv'de Sürgün Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürgün

Sürgün

bir yere sürülmek mahrumiyete, hapse; Cennetten sürülmek fakirliğe, Bir alimi sürgüne gönderdiğini ve ona eza verdiğini görmek kötü bir duruma düşmeye ve malına birinin musallat olmasına, Mütediyyin, kendi halinde ibadetle meşgul birinin sürüldğünü görmeek, o kimsenin büyük kişiler nezdinde kabul görmesine delalet eder.Rüyada sürgün edildiginizi veya sürgün edilmis bir kimseyi görmek, sizi çok...
  2. Doğuş - Sürgün

Doğuş - Sürgün

en burada sürgün Sen orda ne haldesin Başka birini sevebilir misin ? Merak ediyorum Yaralama, yol ver bana Dayanamam sensizliğe inan Katlanamam yaşayamam Sürgün yüreğim sürgün Hap solmaz bedenim sürgün Yüreğim neler yaşadın Bunu da aşarsın koca bir çınarsın "Sensiz yüreğim sürgün"
  3. sürgüde eğitim

sürgüde eğitim

Sürgücünün en büyük sorunlarından birisi de eğitimdir. Bu gün kıt kanaat, türlü zorluklarla yarım yamalak bir eğitim aldığımızı hepimiz biliyor. Eğer şimdi istediğimiz hedeflere gelememişsek eğitim eksikliğimizden kaynaklanıyor. Hadi bizler yarım yamalak da olsa bir şekilde okuduk, ya maddi imkânları olmadığından dolayı okuyamayan ağabeylerimiz, ablalarımız ve kardeşlerimiz? Şu anda onların...
  4. Atv'de İlginç Bir Yarışma Başlıyor!

Atv'de İlginç Bir Yarışma Başlıyor!

atv, ilginç yarışma, yeni sezonda, yeni bir yarışma, adı, içeriği, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Atv yeni sezona ilgin bir yarışmayla girmeye hazırlanıyor!Yarışmanın adı ''Sen Hakediyorsun''.. Bu yarışmanın en büyük özelliği melekler,Var mısın Yok musuna ve pek çok programa imzasını atmış büyük yapımcı Dick de Rijk'in bu yarışmayı ilk olarak Türkiye'de...
  5. Atv'de "Veliaht" Yarışması Başlıyor

Atv'de "Veliaht" Yarışması Başlıyor

veliaht yarışması, atv veliaht yarışması, atv veliaht Sevgili melekler, yetenek yarışması yayınlayan kanalların arasına Atv de giriyor. Yepyeni yetenek yarışma programı "Veliaht" çok yakında Atv kanalında yayınlanacak. İşte yarışmayla ilgili bilgiler... Yapımcılığını İzzet Pinto'nun yaptiği ses yarışması Veliaht'ın yayın tarihi kesinleşti. "Türkiye'nin starlari...

Sayfayı Paylaş