gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atv'de Yayınlanacak Krem Dizisi Oyuncuları Kimler ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Krem Dizisi oyuncuları listesi Krem Dizisinin oyuncuları

Sevgili melekler, yeni yayın döneminde başlayacak bir dizi bu yazımızın konusu :) Atv'de yayına girecek olan Krem adlı dizide çirkin bir görüntüdeyken güzelleşen bir kızın öyküsü anlatılıyor. Genelde özellikle Türk sineması başta olmak üzere dünya sinemalarında da çokça işlenen bir senaryoyu günümüze taşıyacak olan Krem Dizisinin oyuncuları ile ilgili bilgilerimiz ise şöyle...

Yurt dışında büyük beğeni toplayan Ugly Betty yani Çirkin Betty'nin hikayesi Türkiye'ye geliyor. Krem dizisinde başlarda çirkin bir kız olan ama sonradan güzelleşerek herkesi kendine hayran bırakan Betty'nin kim olacağı henüz belli olmadı.

Ancak dizinin diğer önemli karakterini Ebru Akel'in canlandıracağı Krem dizisinin çalışmaları uzun zamandır sürüyordu. Çekimler ise Ağustos ayı içerisinde başlayacak.

Atv'de Yayınlanacak Krem Dizisi Oyuncuları Kimler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimler bu dizinin oyuncu kadrosunu bilen varsa yazsın olmadı resimleri de paylaşırsanız sevinirim :)
  2. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Düşman Kardeşler Dizisi Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Show Tv de yeni bir dizi daha başlıyor.. Üstelik kadrosu süper oyunculardan oluşuyor..Çok güzel harekerlerin Murat Eken i Metin Keçeci si ben muhteiem bir dizi olacağınız düşünüyorum....Üstelik dizinin güzeli de Hande Subaşı...Başlamasını dört gözle bekliyorum... Dizinin Konusu İnadına aşkların yaşandığı bir Trakya entrikası......
  3. Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

Merhaba yeni sezon dizileri arasında benim ilgimi çeken bir dizi oldu şuan heralde tanıtımları yapılıyor ve ne zaman ekranlara merhaba diyecek bilmiyorum da oyuncu kadrosunu merak ettim acaba aranızda Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  4. Krem Dizisi Oyuncu Kadrosu listesini paylaşın

Krem Dizisi Oyuncu Kadrosu listesini paylaşın

Merhaba arkadaşlar acaba mümkünse Krem Dizisi Oyuncu Kadrosu listesini paylaşabilir misiniz?
  5. Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)

Sayfayı Paylaş