Auramızı Görebilir miyiz

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Auramızı Görebilir miyiz
melekleri görebilirmiyiz
aura , nedir, rengi, ışık, evrendeki herkesin aura rengiyle ilgili yazımız burada arkadaşlar

Canlıların etrafını saran enerji ışınları vardır, bu enerji, bedenin ruhsal ve fiziksel anlamda koruyucu kalkanıdır. Bu kalkana AURA diyoruz. Evrende ki her canlının kendine özel AURA rengi vardır. Reiki çalışmalarında , FİZİK DIŞI BEDEN olarak da bilinen, enerji bedenimiz olan Aura’yı , önerilecek çalışmalar sonrası herkesin görebileceği yada hissede bileceği unutulmamalıdır.
aura-292.jpg

Bu çalışmayı nasıl yapabiliriz diye soran meraklılara hitaben şöyle bir açıklama yapmak istiyorum.

En olumlu sonucu özellikle ilk çalışmalarda, yapılan araştırmalar gösteriyor ki, Çıplak bedene odaklanmak suretiyle yapılan çalışmalar daha verimli sonuçlar vermektedir. Zira kıyafetlerin de kendine özel enerjileri vardır ve ilk çalışmalarda farklı enerjilerin olması temelde Aurayı görebilmeyi zorlaştırmaktadır.

Aura görebilme çalışmalarında loş bir oda seçilmeli ve mümkünse odada fazla eşya olmamalı ( eşyaların enerji alanlarından etkilenmemek için) ve kendimizi rahatça görebileceğimiz ebatta bir boy aynasının karşısına geçip. Omuzlarımızdan birine kısık gözlerle bakarken, nefes egzersizleri ile gevşeyerek aurayı görmek için tam bir odaklanma sağlamalıyız.

İlk seferinde görememek çok normaldir. Ancak bu çalışmalar disiplinli bir şekilde yapıldığı sürece sonunda mutlaka Auranızı görecek yada hissedeceksiniz.

Bu çalışmayı ilerleterek ilk zamanlar sadece bulutlu bir çerçeve olan görüntüyü sonraları renkli bir görüntü, ( kirlian fotoğrafçılığında ki gibi) Renkli Aura olarak görmeyi başara bilirsiniz.

Peki ne işime yarayacak Aurayı görmek; biz Reiki ile ilgilenenler beni çok iyi anlayacaklardır, bedende ki tıkalı merkez Çakraların tespit edilmesinde ve ayrıca fiziksel bedenin yaşadığı ve yaşayacağı rahatsızlıkların belirlenmesinde sıklıkla yaptığımız bir çalışmadır.

Bunun dışında her hangi bir alanda iş yapacağımız kişinin Aurasına bakarak da, o kişinin nasıl bir kişi olduğunu belirlemede kullana bileceğimiz bir çalışmadır. Bu çalışmaları bazı Enerji Terapistleri renkli görüntü olarak tespit ederken, bazı terapistler de Aurayı hissederek değerlendirmeler yapabilirler.

Rus bilim adamlarının yaptıkları çalışmalar sonrasında Kirlian Fotoğrafçılığı ile de bu görüntüler ( Aura görüntüleri) renkli olarak tespit edilmektedir.

“Falanca kişi ile karşılaştığımda enerjisi beni rahatsız etti” türü konuşmalarda aslında biz karşımızdaki kişinin Aurasından yaydığı enerjiyi hissederiz. Bu enerjiyi hissediyorsak , o zaman karşımızdaki kişi hakkında biraz çalışarak ( Aura çalışmaları) daha bir çok konuyu hissetme ve anlama imkanı doğacaktır.

Sevgi ve Huzurla kalın.

ay belenim ben çok meraklıyım böyle şeylere.çokta okudum.Hatta benim bir resmim var.Eşimin çektiği orda resmen çevremde bir ışık var beyaz sarı arası .Bariz birşekilde belli.Bide ben çok yaşarım bu enerji çakışması olayını.Otobüste herhangi bir yerde rahatsız olursam birinden yerimde duramam mutlaka yer değiştiririm.Vallahi ilginç Rabbimin verdiği bir koruma kalkanı sanki.

Geri