gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

AuSSie-AnGeL'dan Aşkına..... Öyle çok seviyorum ki seni...

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

seni öyle çok seviyorum ki öyle çok seviyorum ki Oyle cok seviyorumki seni......... [​IMG]

Anlatilamaz dökülemez kelimelere duygularim..O kadar güçlü sevdam anlayamassin diye korkar oldum..Bir bakisina bu canimi verebilecek kadar cok seviyorum seni anla beni ne olursun..Unutma..Ne olursa olsun bu hayatta..Ne yasarsak yasayalim bu dünyada..Bu kalp senindir..Vazgeçmez gönlüm..O kadar derinden sevdim ki seni..Vazgeçemez gönlüm..Sevda atesi ile yanan kalbimin tek sahibi sensin be güzelim..Ne olur unutma unutama beni..Yapamaz sensiz bu kalp dayanamaz..Dayanamam gülüm..Hayatim..Dayanamam..Vazgeçme ne olursa olsun vazgeçme vazgeçeme benden..Cunku bu kalp bir tek senindir bir tek senin..Vazgeçemem senden cunku en değerlimsin..En sevdiğim.En cok istediğim..Kaybetmekten korktuğum tek kisi..Bir tek sensin..Bir tek sen..Oylesine seviyorumki seni.Bazen ben bile anlayamiyorum kendimi..Oyle korumak istiyorum ki seni..Ucan sinekten sakinir oldu gözlerim seni.Anla güzelim anla seni ne kadar sevdiğimi..Anlaki Vazgeçme Vazgeçeme ben..Cunku bu kalp yapamaz sensiz dayanamaz..

Gün gelirde eyer sevmezsen beni..Çek vur..Çek vur beni dayamam..Oyle seviyorumki seni unutamam..

Seni Herşeyden çok seven yarin....

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Oyy kıyamam ben ya Allah sizi ayırmasın bir ömür boyu mutlu olun inşallah.Yazın çok hoş olmuş çok beğendim

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler canım amin aminnn... tek dilelğim aşkımla yaşamak yaşlanmak ve ölmek....

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canım şuan öyle bi haldeyim ki :( benim içimden geçenleri yazmışsın sanki seviyorummm çok seviyorumm kabul edemiyorum ailesi için bizden vazgeçmesini öldürsün ozaman beni :( yazılarının hepsi çok güzel allah kavuştursun inşallah...

Son düzenleme: 30 Ağustos 2010
  5. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim inşallah sende sevdiğine kavuşşursun.... Tüm sevennler kavuşsun isterim benn.... Ben aşkı yaşadım ve evlendim ve ilk gunki gibi seviyorum eşimi veee Allahım herkeseee nasip etsinnn...

AuSSie-AnGeL'dan Aşkına..... Öyle çok seviyorum ki seni... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni...Öyle çok seviyorum ki

Seni...Öyle çok seviyorum ki

Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın, ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi...
  2. **İçimden öyle çok seviyorum ki seni..**

**İçimden öyle çok seviyorum ki seni..**

İçimden öyle çok seviyorum ki seni.. Seninle adım attığım her yere şimdi iki kere basıyorum..! Bir senin için birde benim.. Yokluğunu telafi ediyorum aklımca.. Aslında hiç olmayışını düşünüyorum sonra.. Sonra gözümün önüne geliyorsun.. Giriyorsun koluma sana İstanbulu gezdiriyorum.. Sahillere gelince o deli rüzgarlar üşütmesin diye seni kendime sarılıyorum.. İçime çekiyorum uzun uzun...
  3. canım aşkım hayatımın anlamı seni çok seviyorum

canım aşkım hayatımın anlamı seni çok seviyorum

aşkıma mesaj askima mesaj canım aşkım seni çok seviyorum hayatımın anlamı aşkım hayatımın anlamı seni seviyorum canım bitanem seni çok ama çok seviyorum hayatımın anlamı nefes alışımsım herşey yalan sensin gerçeğim sensizliğe asla diyorum seni çok ama çok seviyorum canım bitanem seni seviyorum
  4. öyle seviyorum ki...

öyle seviyorum ki...

ÖYLE SEVİYORUM Kİ... Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın, Ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde...

Sayfayı Paylaş