av haritası 2013 paylaşırmısınız rica etsem

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ava çıkmayı çok seviyorum ve yasaklı bölgeler ve avlaklar hakkında bilgi alabilmek için bir türlü ulaşamadığım 2013 av haritası hakkında sizlerden bilgi rica ediyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Av Haritası
    Av Haritası 2013

Orman ve Su İşleri Bakanlığı İnternet sitesinde yayınlanan haritada avlanılacak bölgeler, yasak bölgeler ve avlaklar açıklandı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü internet sitesinde yayımlanan haritada, Türkiye genelinde avlanılacak avlaklar, bölgeler ve ava yasak sahalar açıklandı.

Haritayı incelemek için aşağıdaki linki tıklayınız

2013 Av Haritası

av haritası 2013 paylaşırmısınız rica etsem konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tövbe etmeye davet etsem gelirmisiniz?

Tevbe, istiğfar duâlarının manası, yaptığımız bütün günahlara pişmanlık duyduğumuzu ifade etmemiz, bundan sonraki hayatımızda bir daha böyle günah ve kusurları işlemeyeceğimize Rabbimize söz vermemizdir. Günah ve kusurlarına pişmanlık duyup, üzüntü ve elem hisseden mü'min, önce şu istiğfar duâsını huşû ve hudû ile okur: "Estağfirullah. Estağfirullah....
  2. dua icin rica

DUA İÇİN RİCA Bir şahıs, heyecan ve ıstırapla, İmam Sadık (a.s)ın huzuruna gelerek: - Ne olursunuz efendim, Allah'a bana daha fazla rızık vermesi için dua da bulunun, çünkü çok yoksulum, dedi. İmam: -Hayır, asla dua edemem buyurdu. -Niçin edemezsiniz efendim? -Zira Allah bu iş için bir yol tayin etmiştir; rızk peşinden koşun ve onu elde edin diye de emir buyurmuştur. Halbuki...
  3. Rica

Rüyada bir kimseye bir is hususunda ricada bulunmaniz, bir isin basina geçip onu yöneteceginiz ve sonunda basarili olacaginiz bir meslegin sahibi mevkiine geleceginize isarettir
  4. Tan - Rica Ederim

İnanmıyorum nasıl ayrıldık? Kime aldandık kara sevdaydık.. Biz seninle dağlara ferman, Dillere destan ellere hüsran... İçime sığmıyor derdim kederim Özledim yemin ederim Bilsen nasıl çarpıyor Yüreğimde ellerim Sevgilim 'bitti bu aşk hoşcakal' Diyorsun olsun Dağ gibi çeker giderim Üzüntü yaratma Ömrümü verdim yollarına serdim diye Hiç önemi yok rica ederim Bekliyorum sabah olur mu? Kapı...
  5. Erkek arkadaşımı telefonuma nasıl kayıt etsem ?

Erkek arkadaşım telefonumda neredeyse 2 senedir 'canım sevgilim' diye kayıtlı daha farklı, değişik bi şekilde kayıt etmek istiyorum ama aklıma bi türlü gelmio lütfen yardımcı olun bana ?
  6. Ne bela okusam ne lanet etsem bıktım artık!

kaynanamdan bıktım babamdan bıktım Yaa Allah için ben bu kaynanamdan ve kocasından hatta oğlundan hatta şöyle söylüyüm eşimin bütün ailesinden bıktım, sıkıldım, usandım artık yaa. Nefretim nefreti de aştı artık anlatamayacağım bir hisse dönüştü. Kaynana deyip saygısızlık etmedim bana el kızından beter davrandı, tek kuruş paralarını istemedim bi de üstüne bizi borçlu çıkardı, kendi evimizde...
  7. star akademideki yiğiti tanıtırmısınız rica etsem :)))

Star akademide ki yarışmacılardan Yiğit İncezeybekler le ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim melek arkadaşlarım :))))
  8. Angola Nüfusu 2013 bilgilerini rica ediyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Angola Nüfusu 2013 yılı hakkında bilgi rica ediyorum acaba Angola Nüfusu 2013 yılında kaçtır?
  9. Tevbe etsem kabul olurmu?

Kötü söz söylemek suretiyle bir kimseyi rencide etmek elbetteki kul hakkına girer.Kul hakkının telafisi ise,ancak o kişiden helallik almak ile mümkündür.sadece helallik almakta yetmez.Bundan dolayı pişmanlıkla tevbe etmek gerekir.Siz bunları zaten yapmışsınız. Hz.allah Kuranı Kerimde :"Ey iman edenler!siz Allah'a tevbe-i nasuh ile tevbe edin!"buyurmuşlardır.Tevbe-i nasuh işlenen...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş