gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Av mevsimi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

av mevsimi mekan av mevsimi çekim mekanları [​IMG]

Uzun zamandan sorna bu Filmde Sener Sen´i tekrar Sinema ekranlarinda görmek cok güzel, oyunculuguyle ve tecrübesiyle bu Film sayili kaliteli Filmler arasina girecegine eminim....

Sinemamızın dev isimlerini buluşturan 'Av Mevsimi', bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini beyazperdeye taşıyor. Yılın en etkili yapımlarından biri olan film, kadrosu ve konusuyla dikkat çekiyor.

Tecrübesi, sezgileri ve takipçiliğiyle tüm teşkilatın “Avcı” olarak bildiği Ferman (Şener Şen) ile yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını veren “Deli” İdris (Cem Yılmaz) cinayet masasında görevli, baba-oğul kadar yakın iki polistir. Antropoloji mezunu, sessiz sakin Hasan (Okan Yalabık) ise bu ikiliye yeni katılmış bir “Çömez”...

Öldürülen genç bir kız onları uyuşturucu taciri Asit’le, Türkiye’nin en zengin adamlarından Battal Çolakzade’yle (Çetin Tekindor), kızın ağabeyleri Abbas, Vakkas ve daha birçok farklı insanla karşı karşıya getirecektir.

Hayatını eşine adayan, onun hastalığıyla boğuşan Ferman, boşandığı eşi Asiye’ye (Melisa Sözen) tutkuyla bağlı İdris, yeni mezun ve bu dünyaya yabancı Hasan... Çözmeye çalıştıkları cinayet, bu üç polisin hayatını değiştirecektir

Bugün itibariyle Sinemalarda...

IYI SEYIRLER

2. .:Asmin:.

.:Asmin:. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle islenmeliym :)))

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Film hakindaki görüslerini aktarirsin daha sonra, bende izlemeyi cok istiyorum bakalim kismet olursa ve burada´da yayina girerse izleyecegim...

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Filme pek giden olmamis aramizda, kimseden bir yorum yok...Ben baslangici yapim ozaman bu aksam gittim Filme ve...

...Begenmedigim filmler arasinda yerini aldi Av Mevsimi...Film Amerikan filmlerinden acemice kopyalanmis gibiydi...Begenilicek tek sey Oyuncularin gercekten cok iyi performans sahnelemesiydi...

Av mevsimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. av

av

MECUSİNİN KÖPEĞİ 6905 - Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Biz onların, yani mecusilerin köpek ve kuşlarının avladıklarını yemekten nehyolunduk. OK-YAYLA AVLANAN HAYVANIN HÜKMÜ 6906 - Adiyy İbnu Hâtim radıyallahu anh anlatıyor: "Ey Allah'ın Resülü dedim, biz ok atan bir kavimiz; (bize ne tavsiye buyurursunuz?)" Şu cevabı verdi: "(Ava) ok atıp (onu) deldiğin zaman...
  2. Av

Av

Rüyada avınızı yakalıyorsanız, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Eğer yakalayamıyorsanız, başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.Rüyasında avlandığını gören kimse beklemediği olaylarla karşılaşarak bocalar. Ama bu avladığı şeye göre de yorumlanabilir. Avınızı yakalayamadığınız gördüyseniz, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Yakaladığınızı...
  3. Mevsim

Mevsim

Görülen mevsimle ilgili hayırlı bir olayı işaret eder
  4. Av Mevsimi

Av Mevsimi

av mevsiminin sonunda ne oluyor av mevsimi sonunda ne oluyor Son zamanlarda Türk snemasında yüzümüzü güldüren filmler ortaya çıkıyor,Usta oyuncular kaliteli senaryo ve yönetmeninde başarısıyla birlikte artık sinema salonlarında yerli filmlerede rağbet oldukça fazla oluyor.İşte onlardan biri olan ve daha çok yeni vizyona girdiği halde sinemaseverlerden tam not alan "Av Mevsimi"isimli...

Sayfayı Paylaş