gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ava giderken kendi tüfeğiyle öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

BARTIN’nın Kumluca Beldesi Zafer Köyü’nde yaşayan 37 yaşındaki Şeref Ünal otomobiliyle ava giderken, otomobilde bulunan köpeklerinin, emniyeti açık olan kolkuttaki tüfeğinin tetiğini düşürmesi sonucu göğsüne isabet eden kurşunla öldü devamı

Ava giderken kendi tüfeğiyle öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. av

av

MECUSİNİN KÖPEĞİ 6905 - Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Biz onların, yani mecusilerin köpek ve kuşlarının avladıklarını yemekten nehyolunduk. OK-YAYLA AVLANAN HAYVANIN HÜKMÜ 6906 - Adiyy İbnu Hâtim radıyallahu anh anlatıyor: "Ey Allah'ın Resülü dedim, biz ok atan bir kavimiz; (bize ne tavsiye buyurursunuz?)" Şu cevabı verdi: "(Ava) ok atıp (onu) deldiğin zaman...
  2. Av

Av

Rüyada avınızı yakalıyorsanız, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Eğer yakalayamıyorsanız, başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.Rüyasında avlandığını gören kimse beklemediği olaylarla karşılaşarak bocalar. Ama bu avladığı şeye göre de yorumlanabilir. Avınızı yakalayamadığınız gördüyseniz, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Yakaladığınızı...
  3. Tüfek-tüfekçi

Tüfek-tüfekçi

Rüyada bos tüfekle oynadigini görmek, yolculuga, selamete ve faydaya yorumlanir. Tüfeginin tetiginin kirildigini görmek, yolculugunu tamamlayamayacagina; bir rivayete göre yolculuktan zarar görecegine; bir kimsenin kendisine bir tüfek verdigini görmek, çocugu veya bir kardesinin dünyaya gelecegine delalet eder. Tüfeginin kirildigini görmek, serefinin yok olmasina isarettir. Sebebini bilmeden...
  4. Keneyi kendi çıkardı 10 gün sonra öldü

Keneyi kendi çıkardı 10 gün sonra öldü

GÜMÜŞHANE'NİN Şiran ilçesine bağlı Örenkale köyünde oturan Sefer Özşahin (78), vücuduna yapışan keneyi kendi elleriyle çıkardı. Bir süre sonra yüksek ateş şikâyetiyle Şiran Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaşlı adama Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı teşhisi konuldu. Özşahin, Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede 10 gün boyunca...
  5. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani

Sayfayı Paylaş