gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Avanak kuzenler filmi izleyin komik baya

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Tür : Komedi / Gençlik
    Gösterim Tarihi : 26 Eylül 2008
    Yönetmen : Oğuzhan Tercan
    Yapım : 2008, Türkiye

Oyuncular

Yağmur Atacan , Alp Kırşan , Paşhan Yılmazel , Fatma Toptaş , Tulu Çizgen , Erdal Tosun , Özlem Savaş , Hakan Bilgin , Arif Burak Öncü , Görkem Gürsoy
    Üç kuzenden Serkan küçüklüğünden beri mucit olma hayaliyle yaşayan, Tankut Türkiye'nin jön eksiği olduğunu düşünüp bu boşluğu doldurmaya çalışan, Neco kadın meraklısı olmasına rağmen diğerlerine göre daha aklıselim olandır.

Bu üç avanak kuzen bir CD-DVD dükkanı açarlar, fakat tek bir satış bile yapamazlar. Dükkanı açmak için borç para aldıkları Süleyman ise parasını zamanı geldiğinde geri alamadığından sopa koleksiyonunun parçalarıyla kuzenleri döver.

Sonunda bir hafta süreyi koparan kuzenler borçlarını ödemek için plan yaparlar. Ama hesaba katmadıkları olaylar onları bekler. Recep İvedik’in yapımcısı Faruk Aksoy’un yapımcılığını yaptığı film, özellikle gençlere yönelik fantastik bir komedi.

Avanak kuzenler filmi izleyin komik baya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Doktorlar dizisinden sonra şimdi de avanak kuzenlerde izliyeceğiz Yağmur Atacan'ı.. Haberimize geçelim YAĞMUR ATACAN, 26 EYLÜL’DE VİZYONA GİRECEK OLAN ‘AVANAK KUZENLER’ FİLMİNDE ALP KIRŞAN, PAŞHAN YILMAZEL VE RECEP İVEDİK’LE ÜNE KAVUŞAN FATMA TOPBAŞ’IN BAŞROLDE OYNAYACAK... Son dönemde yapılan popüler film örneklerinden farklı olduklarını söyleyen Atacan, “Filmi büyük bir ciddiyetle çektik....
  2. Avanak Kuzenler tanıtım

Avanak Kuzenler tanıtım

Tür: Komedi Yönetmen: Oğuzhan Tercan Senarist :İrfan Saruhan,Batuhan Varuş,Kerem Arıca Yapım: 2008, Türkiye Oyuncular:Yağmur Atacan, Hakan Bilgin, Alp Kırşan, Özlem Savaş...
  3. Vali filmi vizyonda fragmanını izleyin

Vali filmi vizyonda fragmanını izleyin

Karakteri, güçlü iradesi, sıradışı fikirleri ve enerjisiyle halkın güvenini kazanmış bir devlet adamı olan Recep Yazıcıoğlu’nu Vali filminde, en son görev yaptığı Denizli ilinde başından geçen ilginç olaylarla izleyeceğiz. Yaptığı sıradışı işlerle adını tarihe yazdıran Yazıcıoğlu’nu, Denizli’de son derece sıradan ancak arkasında yüzlerce soru işareti bırakan bir trafik kazasında...
  4. Komik Bir Aşk Hikayesi Filmi

Komik Bir Aşk Hikayesi Filmi

komik bir aşk hikayesi, film, filmi, konusu, hikayesi, senaryosu, oyuncu kadrosu, oyuncuları, resimleri, haberleri burada arkadaşlar 18 Kasım'da vizyona girecek olan "Komik Bir Aşk Hikayesi" adlı filminb çekimlerine başlandı bile Melek'lerim. Arzu Yanardağ ile Aydoğan Temel’in başrolleri paylaştığı “Komik Bir Aşk Hikayesi” filminin çekimlerine başlandı. Yapımcılığını Sıfır...
  5. Kafiyeli sözler komik sözler yazın bana

Kafiyeli sözler komik sözler yazın bana

Selam kızlar sizden Kafiyeli sözler istiyorum ama mümkünse bu kafiyeli sözler bir de komik sözler olsun:) yani komik kafiyeli sözler olsun ok mi:)

Sayfayı Paylaş