gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir? Arkadaşlar Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir ya çatladım merakımdan hadi cevap yazın merakımı alın :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba arkadaşım...

Avara Kasnak İşlemek deyimi : boş yere çalışmak anlamına gelmektedir.

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avarız

Avarız

Avarız -------------------------------------------------------------------------------- Olağanüstü durum ve özellikle savaş sebebiyle alınan vergi. Osmanlılar tarafından ilk defa hangi tarihte ortaya çıkarıldığı bilinmemekle beraber Sultan Fatih Mehmed devrine ait kayıtlarda bu vergiye rastlanmaktadır. Başlangıçta "Hudus-i avarız" denilen bu vergi daha sonraları...
  2. Baştan Aşağı Deyiminin Anlamı

Baştan Aşağı Deyiminin Anlamı

Baştan Aşağı Deyiminin Anlamı nedir lütfen bu deyimin açıklamasını yazın ban
  3. Benlik Dâvası Deyiminin Anlamı

Benlik Dâvası Deyiminin Anlamı

Benlik Dâvası Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana bu konuda açıklama yapın kızlar.
  4. Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir acaba

Arkadaşlar sizlere bir deyimi merak ettiğim ve anlamını öğrenmek için yazıyorum acaba Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı varsa bana yazsın Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamını:)
  5. Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Ne Demek Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda sizlerle ciğerini okumak deyimi anlamını paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek bilgi veriyoruz.... Ciğerine işlemek;Kırıcı üzücü bir sözün bir davranışın acısını derinden duymak demektir. "Dün benim hakkımda...

Sayfayı Paylaş