gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1-kişiyle konuşma penceremizi açıyoruz. 2-klavyenin en üsttünde print screen tuşuna 1 defa basıyoruz. 3-paint i açalım
    4-düzen den yapıştır ı seçelim
    5-resme sağ tıklayıp uzat seçeneğini seçelim
    6-paintin tamamını kaplıcak şekilde enini ve boyunu ayarlayalım
    daha sonra painti kaydedip kapatalım msn görüntü resmimizi pain resmini ayarlayalım
    ve böylece kişinin avatarını çalmış olduk.

Avatar Çalma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Saatim Çalmadan

Şebnem Ferah - Saatim Çalmadan

Saatim çalmadan uyandım bugün Dünkü fırtına çoktan dinmiş Yağmur yağmış heryer yıkanmış Vakit kaybetmeden yazmaya başladım Bir ağacım ormanda Dallı budaklı Baharı bekler dururum Gövdemde adın yazılı Dudağımda bir damlan denize döndü Şiirler yazdım sana okurmusun söyle Yüreğimde her şeyin,koruyup sevdim Uzanıp ellerimden tutarmısın söyle Bir ağacım ormanda Dallı budaklı Suyumu bekler...
  2. Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Çalma Çoban Çoban kavalını dertli çalıyor Koyunları koygun koygun meliyor Gül yüzlü yarimi eller alıyor Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler Çobanın kavalı sinemi deldi Ağlar iki gözüm ne zaman güldü Gül yüzlü yarimi yadeller aldı Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler
  3. Asteya - Çalmama

Asteya - Çalmama

Çalma eylemi yokluk hissinden kaynaklanır. Eğer siz sizde birşeyin olmadığını düşünürseniz, o şeye sahip olma arzusu duyar ve bir şekilde almaya çalışırsınız. Çalmama etiğini uyguladığınızda ise, ihtiyacınız olan veya istediğiniz herşeyin zaten sizinle olduğu bilgisine ulaşırsınız. Çalmama etiğinin seviyeleri: Herkesin bildiği bir maddeyi bir başkasından gizlice izinsiz almaktır. Daha...
  4. ölüm kapını çalmadan

ölüm kapını çalmadan

Peygamber efendimiz,ölüm gelmeden yapmamız gereken hazırlıkları şöyle buyuruyor.... İzin ver yâ ResulAllah (c.c.), ölümümü temenni edeyim. Peygamber efendimiz: Ölüm öyle bir şeydir ki onun için hazırlıklı ol! Yol uzun, azık ister. Ölümü temenni edenin on hediye hazırlaması lazım. O kimse sordu: Hediyeler kime yâ ResulAllah (c.c.)? Peygamber efendimiz buyurdu 1- Azrail’in hediyesi....
  5. Çalma hastalığı nedir?

Çalma hastalığı nedir?

Kleptomani, ihtiyaç duyulmayan ve genellikle düşük değer sahip şeyleri çalma hastalığı ya da dürtüsüdür.Tedavi edilmediğinde hastaya ve çevresine psikolojik ve duygusal problemler çıkarabilen ciddi ruhsal bir rahatsızlıktır. Kleptomani, bir nevi dürtü kontrol bozukluğudur. Kendinizi başkasına ait bir nesneyi çalmaktan alıkoyamamadır. Bu rahatsızlığı olan insanların bazıları ruhsal tedavi...

Sayfayı Paylaş