gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

avatar dünyasına hoşgeldiniz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç resimler dünyasına hoşgeldiniz

ilginç resimler dünyasına hoşgeldiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. dünyadan manzara avatarları

dünyadan manzara avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hoşgeldin MAWİ DÜNYAM...

Hoşgeldin MAWİ DÜNYAM...

Geceydi seni bana tasiyan... Sen geceye yakindin, bende sana.... Agir aksak isleyen zamanin dusurdugu tuzaklardan kurtulup geldin, hos geldin. Korkularinla, sirlarinla ve sadece gozlerine derin bakanlarin gorebilecegi acilarinla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyislerimin icine hapsettigim ozlemlerim vardi. Nicedir kimseyle paylasmadigim huzunlerim. Soramadigim sorularim.....
  4. hoşgeldim

hoşgeldim

işte ben de aranızdayım melekler,zonguldak ereğlide yaşıyorum,öğretmenim sitede güzel paylaşımlar diliyorum herkese sevgiler:handanca:uçmaya hazırım
  5. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...

Sayfayı Paylaş