gebe
  1. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında DєRiи яocк tarafından paylaşıldı.

ewet çok kolay avatarı nicikin ve imzası size göre güzelmi iyimi ortamı anlatın tabi ilk beni bekliyorum:piha:

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG]ben imzanı beğeniyorum nickinde güzel ama değiştirdiğinde fena olmamış...

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

sagol ablacım yorumun için bende senin
    nick muhteşem
    imza çok hoş kilo veriyor

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kızz böyle bir konu vardı delü:D

5. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

varmıydı şeyy ama ben böyle bir konu bulamadım ki forumda baktım

avatar nick imza oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun nickleri

Oyun nickleri

oyun nickleri oyun nickler kısa nickleri kısa nickler Ask oyuncağısın sen oynadıkça bıkılmayan.. Eylüllerden yaz yap bana..Kurumuş yapraklardan da aşk. Bu oyunda kazanan olmadı .....Kirlenen we ...Temiz kalan war KUMARDA.... HAYAT qalip yine...!! aşktan kaldır kafanı... şişelere gömül.. tıpkı eskisi gibi olsun... ömür... ...şişelere gömüldü(gü)m her sanıye de önce ben döküldüm yere...
  2. Avatar Oyunu

Oyuna başlamak için play'e basın ve daha sonra karakterinizi seçin ve dünyanın 4 bir yanındaki bükücülerle karşılaşın.Çizgi filminden uyarlanmış güzel bi oyun.İyi eğlenceler... Avatar oyunu, Son bükücü oyunu oyna :amigo:
  3. Üstteki üyenin nickine, avatarına ve imzasına 10 puan üzerinden puan ver.

Üstteki üyenin nickine, avatarına ve imzasına 10 puan üzerinden puan ver.

Üstteki üyenin nickine, avatarına ve imzasına 10 puan üzerinden puan vercezzzzz hercai ile benim en sevdiğimizzz konudur bu imza avatar nick :D dimiiiii ee hadi hadii puan vermeye başlayalım :)
  4. Nick + imza

Nick + imza

Harika nicler + imzalarr !!! SuYun IhTimaLi YokTur..DaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeM..TsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!! $arıLıp ßaş uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa . . FazLa Rahatım.!! RahatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk Edermi ? aLkoL hO$ OrtaM Lo$ dinLe ßEni HerŞey ßo$ KİmsEyE inAnMa KimsEyE güvEnmE Kendİn cO$$. qeLme..SewMe..aCımA..HisseTme..DEFOLL..! coca colayım...
  5. imzalar için nickler

imzalar için nickler

imzalık nickler 2011 imzalarınız için çok güzel nickler... Fırtına Otur yanıma Boz suskunluğunu Yaşadığın ne fırtınaysa Dinlemem lazım Sonlar sadece Var yazılınca Yazdığın kanunumuzsa Yazmaman lazım Pencerede oturup Akşamlara bakarım Kimseyle konuşmadan Sensizliği yaşarım Sanki sana hapsoldum Baska adım atmadım Gözlerimi unuttum sende Kimselere bakmadım KırDın...

Sayfayı Paylaş