gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Avatar Yüklemek İstiyorum Diyen Yeni Üyelerimiz ( Hareketli Kadın Avatarları )

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selamlar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Avatarınız yok ise hemen aşağıdaki linke tıklayarak orada görmüş olduğunuz kadın avatarlarından herhangi birini kendinize yükleyebilirsiniz. Öncelikle resmi seçiyorsunuz ve profil ayarlarından yükleme yapıyorsunuz arkadaşlarım hepsi bu kadar. Ben resimleride biraz buraya ekleyeyim. KULLANABİLECEĞİNİZ AVATARLARDAN ÖRNEKLER

dİĞER AVATARLAR İÇİN buraya tıklayabilir VE BEĞENDİĞİNİZİ YÜKLEYEBİLİRSİNİZ ARKADAŞLARIM.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Avatar Yüklemek İstiyorum Diyen Yeni Üyelerimiz ( Hareketli Kadın Avatarları ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en yeni hareketli avatarlar

en yeni hareketli avatarlar

yeni hareketli avatarlar hareketli avatarlar yeni en
  2. yeni hareketli avatarlar

yeni hareketli avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Meleklere Hareketli Kadın Avatarları

Meleklere Hareketli Kadın Avatarları

kadın avatarları hareketli avatarlar 2013 2014 Selamlar Sevgili arkadaşlarım, Sitemize yeni üye olan arkadaşlarımız aşağıdaki avatarları rahatlıkla kullanabilecekler. Yardıma ihtiyacı olan bana msj olarak dönsün yada chatboxta ki yöneticilerden herhangi birisinden yardım istesin. :D:d
  4. Yeni kadın facebook avatarları

Yeni kadın facebook avatarları

kadın facebook avatarları face avatarları face avatarı facebook kadın avatarları burada arkadaşlar. Son dönemlerin en popüler sosyal paylaşım sitelerinden olan Facebook sitesine dair bir çok konuya değinmiştik, daha önce sizler için... Facebook duvar gizlilik ayarları adlı konumuzda verdiğimiz bilgilerin yanı sıra, bir de yeni facebook yasakları hakkında da bilgiler aktarmıştık. Tıpkı Facebook...

Sayfayı Paylaş