gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

Konu, 'Çöplük' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: avatarcıklar:D:D:D:D

emeğine sağlık

avatarcıklar:D:D:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :D bende geldim :D

:D bende geldim :D

slm arkadaşlar umarım iyi vakit geçiririz hepinize kolay gele :D :g102:
  2. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  3. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  4. korkudan :D

korkudan :D

İlkokul birinci sınıftaydım.. :) Okulun ilk ayları daha... Öğretmenimiz okumaya başlamamız için " Ali ata bak, Işık ılık süt iç, Emel eve gel.. " :D fişlerini tahtaya asıp, herhangi birini sorduğunda bizim o fişi cetvelle göstermemizi ve tekrar okumamızı istemişti.. Ben öğretmenimizin önündeki ilk sırada oturuyordum, tahtaya ilk ben kalkmadan önce yanımdaki kız arkadaşım " ben...

Sayfayı Paylaş