gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

avatarda farklılık yapmak istiyorsan gell!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

avatarda farklılık yapmak istiyorsan gell!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kariyer yapmak istiyorsanız..

Kariyer yapmak istiyorsanız..

İş arkadaşlarınızla bu 13 konuda kesinlikle konuşmayın.. Uzmanlar, mesleki kariyerinde yükselmek isteyenler için kesinlikle iş arkadaşlarınızla konuşmamanız gereken 13 konuyu sıraladı: MSN internet sitesi dünyanın en ünlü kariyer uzmanlarına ve insan kaynakları uzmanlarına iş yerinde başarıya giden yolu sordu. Uzmanlar, mesleki kariyerinde yükselmek isteyenler için kesinlikle...
  2. Meditasyon Yapmak İstiyorsanız

Meditasyon Yapmak İstiyorsanız

meditasyon yapmak meditasyon yapmak istiyorum merkezleri online ücretsiz İlk önce size, şimdi bilgisayarınızın ekrarınından yada merkezlerimizden birindeki ücretsiz SY derslerine katılarak yapabileceğiniz aydınlanma meditasyonunu denemenizi tavsiye ediyoruz. Aydınlanma, Sakrım kemiğinde uyuyan içsel ruhsal enerji olan Kundalini'nin uyanışı demektir. Kundalini, altıncı enerji merkezi-Agnya...
  3. imzanda farklılık istiyorsan adresi burda

imzanda farklılık istiyorsan adresi burda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. gell..

gell..

gel yar gel gönlümün sesine gel bak duyuyormusun yüreğimin acı çığlığını sevdamıza yeminler eden dilim bak neler söylüyor sensizlik artık dayanlıcak bir şey değil gel yar gel gönlüm benim herseyim bana yabancı kalbim yasama kaynağım beni dinlemiyor benim yureğim istediğini söyletemiyor dilime sen gibi ben de sensiz mutlu olurum diyemiyorum yar ben sensizim...
  5. Hayatınızda Değişiklikmi Yapmak İstiyorsunuz

Hayatınızda Değişiklikmi Yapmak İstiyorsunuz

Kendinizi geliştirmek ve çevre edinmek mi istiyorsunuz. Amerikalı İnsan Kaynakları uzmanı Gabrielle Parkinson’un hazırladığı bu 10 strateji size yardımcı olabilir… 1. İşe kendinizle başlayın. Kendinize ve hayatınıza objektif olarak bakın. Kariyerinizde ilerlemek istediğiniz yola doğru ilerliyor musunuz? Hayatınız yolunda gidiyor mu? Kişisel ve kariyerinizle ilgili gelişiminize devam...

Sayfayı Paylaş