gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Konu, 'İmza Avatar Yardım' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

ben nick deiştirdim otamatikman resim yüklendi ve üye resmimi deiştiremiyorum değiştiriyorum yine aynı bu resim çıkıyo yardımcı olursanız sevinirim:)

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bendede resim gitti bide resim dosyamdaki resimler silinmiş ögrenince banada anlatsana

avatarımda sorun var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  2. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)
  3. arkadaşlar bir sorunum var :(((((

arkadaşlar bir sorunum var :(((((

eşim benimle ikinci evliliğini yaptı.biz evlenmeden 2 yıl önce boşanmış ve kendine yeni bir ev açmıştı.bütün eşyalarını yeniden almıştı.biz evlenince doğal olarak hepsini yeni aldığı için bu evde oturduk.eşimin zevki çok iyidir ama başta yeni nasılolsa diye önemsememiştim.şimdi durum değşti.başkalarının evine gidip gelince imreniyorum.benim zevkime göre değil eşyalarım tamam güzel ama o evi...
  4. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?
  5. Ayrildigim esimle sorun var

Ayrildigim esimle sorun var

Evet arkadaslar ben 48 yasinda dul bayanim boyunca cocuklarim var eski esimin evinde kaliyorum cocuklarimla maddi durumum olmadigi icin gecici olarak burda kaliyorum ayri eve cikicak durumum yok eski esimin durumu benden daha kotu bir durumda arada eve gelip cocuklarini gormeye gelir beraber yasamiyoruz tabikide cocuklarim kendilerine bile faydalari yok hepsi kendi derdinde onlardan fayda...

Sayfayı Paylaş