gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

avatarların dili olsa konuşcakkk...

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

avatarların dili olsa konuşcakkk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duvarların dili olsa:)

duvarların dili olsa:)

- askim seni cok özledim - ben de seni caniimm duvar: - dün falancaya da askim demisti... benden söylemesi -vay şerefsiz beton .. - bıdıdıdıdı - - bıdıbıdıbıdıbıdı - -bişey desene be, duvara mı konuşuyoruz!! dört duvar: -abi, ayıp oluyor ama - size demiyom lan ... - abi gene ağlıyosun hayırdır ağlama duvarı: - lan herkes geliyo ağlıyo dayanamıyorum bırakıcam işi -sen de...
  2. Aynaların dili olsa....

Aynaların dili olsa....

Aynaların dili olsa..... - ayna ayna söyle bana, en güzel kim bu dünyada? - laetitia casta - haklısın valla.. neyse kapatalım bu konuyu, sormamışım farzet. - ayna ayna söyle bana, en güzel kim bu dünyada? - kime göre neye göre? içi mi dışı mı? suratı mı vücudu mu? - taam kes. - böyle soru mu olur ya... - kırdırtma aynanı çerçeveni, indiririm bak aşşaa... - canımcım aynacım,...
  3. potre yapın avatarınız olsun

potre yapın avatarınız olsun

burdan: Portrait Illustration Maker : Free Illustration Generater!
  4. ünlüler msn avatarınız olsun

ünlüler msn avatarınız olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş