gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Avaz avaz susuyorum! ...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

avaz avaz susuyorum susuyorum sözleri
    . .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

[FONT=arial black,avant garde]Yüreğimin
    Sesini duyuyor musun?
    İnadına;
    Avaz avaz susuyorum! ..

Yanımda yoksun,
    Ama;
    Bende çoğalıyorsun! ..

Özlemler kılıç,
    Vuslatsa kalkan...
    Sensizlikle savaşıyorum! ..
    [/FONT]

alintidir ​

Avaz avaz susuyorum! ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avaz Avaz Susuyorum..!

Avaz Avaz Susuyorum..!

“ Avaz avaz susuyorum. Ta ki sen kendinle olan savaşı kazanana kadar…” En dipteyim. Hakkettiğim yerde en karanlık yerdeyim. Adresim yok benim. Üzerimde bir deli gömleği, içimde yalnızlık korusu. Üşüyorum. Yalnızlığın eşiğindeyim. Üryanım..Bi o kadar karanlık sözlerim. Müsvedde bir kağıt boşluğunda yitirdiklerim. Boşluktayım. Başarabildiğim hiçbir şey yok. Bedenim yenilgilerin er...
  2. 'TRT Avaz' yayına başladı

'TRT Avaz' yayına başladı

TRT'nin Balkanlar, Kafkasya ve Orta Asya coğrafyasında izleyicilerle buluşacak yeni kanalı 'TRT Avaz' yayında. TRT Avaz'ın yayın hayatına başlaması dolayısıyla Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi'nde gala düzenlendi. Galaya, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Köksal Toptan, Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Anayasa Mahkemesinin bazı...
  3. Niran Ünsal - Bir Avaz Bir Saz

Niran Ünsal - Bir Avaz Bir Saz

Bugün Radyoda bu albümde yer alan bir Sarkiyi dinledim, tabi herzemanki oldugu gibi insan bir sarkiyi begenir ve ne söyleyen nede sarki ismi denilir. Eve geldim aksam üstün aklima düstü ve sarkiyi aramaya basladim, sonunda tesadüf eseri buldum. Cok sasirmistim dinledigim kisi Niran Ünsal ve taniyamamistim hatta Niran Ünsalin yeni bi albüm cikardigindan bile haberim yoktu... Iste o Albüm ve...
  4. Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Avaz Pasta Tarifi Lezzetli iftar yemekleri sonrasında aileniz ile ya da iftara davet ettiğiniz misafirlerinizle tüketeceğiniz çok lezzetli bir pasta tarifi veriyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Avaz pasta tarifi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz:) Gerekli olan Malzemeler -1 paket bisküvi -125 gr çikolata sosu -Hindistan cevizi...

Sayfayı Paylaş