gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Avcılar Resimleri

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

avcılar resimleri istanbul avcılar resimleri istanbul avcilar fotoları Burası da Avcılar...
    Farklı yerlerinden güzel köşelerinden çekilmiş resimler harika manzaralar
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avcılarım yaa:)))

Avcılar Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sedef Avcı Resimleri

Sedef Avcı Resimleri

sedef avci sedef avcı resimleri avcı ayak resmi web sitesi resmi sitesi
  2. Avcı

Avcı

Hüner ve beceri sahibi bir insana, öğretmene, hilebaz kimseye delalet eder. Av bölgesinde avcılarla birlikte bulunmak iyidir. Su ürünü avlamak rızktır. Her türlü avlanmanın yasak olduğu yerde avlanmak iyi değildir. Kuş avlamak tüccar için hileye, Vahşi hayvan avcısını görmek borçlarını tahsil etmeye, Temiz giyimli avcı görmek, insanlara bilgi ve beceri öğreten kimseye delalet eder. ( Ayrıca...
  3. Sedef Avcı

Sedef Avcı

sedef avci sedef avcı hamilemi avcı hamile seda
  4. Avcı Sosu

Avcı Sosu

Malzemesi : 125 gr. yağ 200 gr. mantar (dilimlenmiş) 50 gr. arpacık soğanı (ince kıyılmış) 250 gr. çiğ konkase domates 1 çay kaşığı ince kıyılmış tarhun otu 200 ml. sek beyaz şarap 1 lt. dömi glas taze çekilmiş karabiber tuz Hazırlanışı : Yağı derin bir tavada eritin. Mantarları atıp biraz sote edin. Arpacık soğanlarını ilave edin ve 2-3 dakika kısık ateşte pişirin. Çiğ konkase domatesi,...
  5. Avcı Böreği

Avcı Böreği

avcı böreği tarifi avcı böreği nasıl yapılır. kıymalı börek denilince aklıma ilk önce avcı böreği gelir.çok lezzetli bir börek. bunuda misafirlerim geliceği zaman yapmıştım.herkes çok beğendi.baya da başarılı olmuştu. cevizi çok yoğun koymuyorum ben. işte tarifi malz. kıyma( yapıcağınız adete göre göz kararı ayarlayabilirsiniz) yarım çay bard. bulgur,maydonoz,karabiber,tuz,pul biber,ceviz (2...

Sayfayı Paylaş