gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Avcılık belgesi harcı 2012

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 yılı avcılık belgesi harçları belli olmuş arkadaşlarım. Her ne kadar hayvanların her ne sebeple olsun öldürülmesine karşı çıksamda bilgi mahiyetinde sizlere sunmak istiyorum. Maliye Bakanlığının Harçlar Kanunu Genel Tebliğine göre 2012 yılı avcılık belgesi ve silah harçlarının Ocak ayı içersinde yatırılması gerekiyor. Avcılar kendi bağlı olduğu vergi dairelerine gidip vergisini ödemediği takdirde, her ilave ay için gecikme cezası ödemek zorunda kalacaklar.
    Harcını Ocak ayı içinde ödeyen avcılar, Orman İl Müdürlüğü’ne giderek kırmızı avcılık belgesini vize yaptırması gerekiyor. Ocak ayında 2012 yılının harcını ödeyip vizeyi işletmeden avlanan avcılara, yapılan kontrollerde ceza uygulanabilecek. Öte yandan Harçlar Kanunu Genel Tebliğine göre harçlar arttırıldı.

Avcı derneklerine üye olanların harcı,117 Lira 85 kuruş, dernek üyesi olmayanlar 128 Lira 80 Kuruş vergi ödeyecek. Yivsiz tüfek ruhsatname vergisi ise 21 TL olarak belirlendi.

Avcılık belgesi harcı 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avcılık

Avcılık

Avcılık, günümüzde daha çok bir tür spordur. Başlangıçta insanların karınlarını doyurmasına yönelik bir uğraştı. İlk insanlar ovalarda dolaşırken toplayabildikleri bitkiler ve kovalayıp yakalayabildikleri küçük hayvanlarla beslenmişlerdir. Taş Devri insanları, binlerce yıl boyunca avcılıkla yaşamlarını sürdürdüler. Mağaralarda barındılar, keskin ve sert taşlardan silahlar yaptılar. Ok, mızrak...
  2. 2012 2013 avcılık belgesi harç ücretleri

2012 2013 avcılık belgesi harç ücretleri

2012 avcılık belgesi harcı ne kadar 2013 avcılık belgesi harcı ne kadar Bu hususta yardım rica ediyorum teşekkürler .
  3. Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Belgesi 2012

Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Belgesi 2012

2012 Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav Giriş Belgesi Merhaba Sevgili Melek'ler ve Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem sınava giriş belgesi hakkında merak ve araştırma içersinde olan siz sevgili misafirler. Bu yazımızda sizlere ilgili tüm bilgileri aktarıyoruz. 21-22 ocak 2012 tarihlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem sınava giriş belgeleri açıklandı. Sınav giriş belgelerine...
  4. 2012 lys sınav giriş belgesi nerden alacam

2012 lys sınav giriş belgesi nerden alacam

2012 lys sınav giriş belgesi nerden alacağım, bilgi verir misiniz, az zaman kaldı :S
  5. Dikkat ! 2012 LYS Sınav Giriş Belgesi İle İlgili Bilgiler Burada !

Dikkat ! 2012 LYS Sınav Giriş Belgesi İle İlgili Bilgiler Burada !

2012 lys sınav giriş belgesi 2012 lys sınavı Sevgili melekler, 2012 LYS sınav giriş belgesi ile ilgili bilgiler ÖSYM tarafından açıklandı. 16-17-23-24 Haziran 2012 tarihlerinde düzenlenecek olan 2012 LYS sınavı giriş belgesi ile ilgili açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz ... 16-17-23-24 Haziran 2012 tarihlerinde yapılacak 2012 LYS'ye başvuran adayların, sınava girecekleri bina ve...

Sayfayı Paylaş