gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Avea Çalarken Dinlet Aboneliği Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, avea çalarken dinlet aboneliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgili melekler, eğer avez abonesiyseniz artık sizi arayan sevdikleriniz artık telefonu açmanızı beklerken hiç sıkılmayacaklar ve çalarken dinlet servisi sayesinde istediğiniz bir şarkıyı dinleyebilecekler. Sizin isteğiniz doğrultusunda seçmiş olduğunuz Ringa müzik listesinden herhangi müzikten birini dinleyecek, böylece sizin telefonunuz meşgul olsa da sizi arayanlarınız müzik dinleyerek sizin telefonunuzu açmayı bekleyecekler. Bunun için yapmanız gereken ise şu ; ( Avea çalarken dinlet iptali için lütfen tıklayınız )

Avea Çalarken Dinlet servisinden yararlanmak için yapmanız gerekenler şöyle

*100# numarasını tuşlayın oradaki verilen hizmetlerden ücretsiz şekilde sınırsız yararlanın.

Avea Çalarken Dinlet Aboneliği Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zerdeçal çayı nasıl yapılır

zerdeçal çayı nasıl yapılır

Zerdeçal çayı nasıl yapılır ? Zerdeçal çayı yapmak istiyorum ama yapmayı beceremedim heralde. daha doğrusu bilmiyorum bu çayı nasıl yapıyoruz ? Yapılışında nelere dikkat etmemiz gerekiyor kızlar ?
  2. rezene çayı nasıl yapılır

rezene çayı nasıl yapılır

rezene çayı nasıl yapılır ? Bu hususta yardım rica ediyorum. Balgam söktürücü ve gaz için kullanılıyor ama doğru yapılım ve demlenim şekli nasıldır?
  3. Turkcell Çalarken Dinlet Şarkıları

Turkcell Çalarken Dinlet Şarkıları

Turkcell Çalarken Dinlet Şarkıları neledri bana acil olarak Turkcell Çalarken Dinlet Şarkıları listesi lazım :) Ve siz ne önerirsiniz :)
  4. Turkcell İçin Çalarken Dinlet Şarkısını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Turkcell İçin Çalarken Dinlet Şarkısını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Turkcell Çalarken Dinlet Şarkısı nasıl değiştirilir turkcell çalarken dinlet şarkı değiştirme turkcell çalarken dinlet Eğer Turkcell kullanıcısı iseniz ve Çalarken Dinlet servisinden yararlanıyorsanız, turkcell çalarken dinlet şarkı değiştirme konusunda şimdi vereceğimiz bilgilerle istediğiniz parçayı çalarken dinlet olarak ayarlayabileceksiniz. İşte turkcell çalarken dinlet parça...
  5. Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Ringa İptal et Ringa nasıl iptal edilir Avea Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz Aveanın çalarken dinlet servisi ringa nasıl iptal edilir avea bilgileri ile karşınızdayız. Eğer siz de artık bu servisi kullanmak istemiyorsanız bu sayfamızda vereceğimiz Avea Ringa İptal et bilgileri işinize yarayacaktır. Ayrıca avea aylık döküm bilgileri konumuzda forumumuzda...

Sayfayı Paylaş