gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Avea Dakika Sorgulama Faturalı Hatlar İçin

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Avea Faturalı Hat Dakika Sorgulama
    Avea Faturalı Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır

Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere daha önce Turkcell haftalık sms nasıl yapılır diye merak edilen bilgileri aktarmıştık. Şimdi de hattı Avea olan tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için Avea faturalı hat dakika sorgulama nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyoruz.

Avea'nın yeni uygulaması sayesinde kalan dakikalarınızı faturalı hatlarda kullanmak ücretsiz hale geldi. Faturalı Hatlarda tarife, paket ve kampanyalara ait kalan toplam dakikalarınızı, kısa mesajlarınızı ve internet kullanımınızı öğrenmek için:

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp,
    kalan SMS adedinizi SMS yazıp,
    kalan cepten internet hakkınızı ise INTERNET yazıp

5555'e ücretsiz SMS gönderin.

Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Avea Dakika Sorgulama Faturalı Hatlar İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell Dakika Sorgulama Faturalı

Turkcell Dakika Sorgulama Faturalı

Turkcell Dakika Sorgulama Faturalı Selam kızlar faturalı Turkcell hattımdan dakikalarımı nasıl sorgulayabilirim lütfen bu konuda acil yardım edin bana
  2. Turkcell Faturalı hat Dakika Sorgulama

Turkcell Faturalı hat Dakika Sorgulama

Turkcell Faturalı hat Dakika Sorgulama Turkcell Dakika Sorgulama Turkcell faturalı hat kullanan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda Turkcell faturalı hat dakika sorgulama bilgilerini paylaşıyoruz arkadaşlar. Paketlerinizde kalan miktarları görmek için KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket durum sorgulama ve paket dakikalarının bitimine dair yapılan...
  3. Avea Dakika Sorgulama Bilgileri

Avea Dakika Sorgulama Bilgileri

Bu konu; avea dakika sorgulama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bir önce konumuzda paylaştığımız avea çalarken dinlet aboneliği bilgilerinin ardından bu sayfamızda da avea dakika sorgulama bilgilerini sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Avea hattınızda kalan dakikalarınızı öğrenmek için 9333'ü aramanız yada mesaj atmanız...
  4. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?
  5. Turkcell faturalı hat dakika sorgulama

Turkcell faturalı hat dakika sorgulama

Turkcell faturalı hat dakika sorgulama hakkında turkcell.com.tr sitesinde yer alan detaylı bilgiyi sizlere sunuyoruz arkadaşlarım. Turkcell hat kullananlar genelde belirli bir dakika ya da saat ya da şu yöne şu kadar kullanım diyorsanız mutlaka bunu öğrenmelisiniz. Bakın ilgili gsm operatörünün sitesinde neler yazıyor. Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim? Kalan dakikalarınızı KALAN...

Sayfayı Paylaş