gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Avea 'dan Aylık 3 TLye İnternet Paketi Nasıl Alınır ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Avea 3 TL İnternet Paketi Nasıl Yapılır
    Avea Aylık 3 TL'lik İnternet Paketi Yapma

Sevgili melekler, ave kullanıcılarını faydalanabileceği yeni bir konuyla daha karşınızdayız. En son sizlerle paylaştığımızAvea Aran Kazan kalan dakikaları öğrenme konumuzun ardından bu sayfamızda da Avea 3 TL İnternet Paketi Nasıl Yapılır merak eden avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimize Avea Aylık 3 TL'lik İnternet Paketi Yapma hakkında bilgiler vereceğiz.....

Avea'da aylık 3 tl ye internet paketi yok fakat 5 tl ye günlük ve haftalık internet paketleri alabilirsiniz.

5 TL'ye günlük 1 GB internet paketi için GUN1 yazıp 5555'e gönderin.

5 TL'ye haftalık 100 MB internet paketi için HAFTA yazıp 5555'e gönderin.

Avea 'dan Aylık 3 TLye İnternet Paketi Nasıl Alınır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylık İnternet Paketi Türcell

Aylık İnternet Paketi Türcell

Aylık İnternet Paketi Türcell hakkında detaylı bilgi verir misiniz rica ediyoruım.
  2. Aylık Vodafone İnternet Paketi

Aylık Vodafone İnternet Paketi

Aylık Vodafone İnternet Paketi hakkında bilgi verir misiniz ücretlendirilmesi felan ne kadar acaba
  3. Vodafone Aylık İnternet Paket ücreti

Vodafone Aylık İnternet Paket ücreti

Vodafone Aylık İnternet Paketi Vodafone Aylık İnternet Paket ücreti Merhaba Sevgili Melek'ler.. Bu yazımızda aylık Vodafone internet paketi ücretleri hakkında sizlere ve ilgili tüm arkadaşalra beklenen bilgileri aktarıyoruz. Her türlü ihtiyaca uygun yeni süper internet paketleri Vodafone'da. Mobil internet paketleri cep telefonunuzdan internet erişimi sağlamak üzere Vodafone tarafından...
  4. Avea faturalı internet paketi almak istiyorum ne yapmam gerek ?

Avea faturalı internet paketi almak istiyorum ne yapmam gerek ?

Selam ben tekrar soruyorum bu avea faturalı hat internet paketleri hakkında da bilgi verirmisiniz acaba ?
  5. Avea Faturalı Hatlara Cepten İnternet Paket Bilgileri

Avea Faturalı Hatlara Cepten İnternet Paket Bilgileri

Bu konu; faturalı avea hatlar için cepten internet paketleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, avea kullanıcısı iseniz ve internet dışarda da sizin için vazgeçilmezse , aveanın müşterileri için hazırladığı internet paketlerini inceleyebilirsiniz. İşte tarifler ve aboneliklerin nasıl olacağıyla ilgili bilgiler.. 100 MB Aylık 8 TL AY yazıp 5555'e gönderilir. 250 MB Aylık...

Sayfayı Paylaş