gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Avea 'dan Her Yöne Konuşma Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aylık Her Yöne Konuşma Paketleri Avea
    Avea Aylık Her Yöne Konuşma Paketleri Nelerdir

Avea kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için en son paylaştığımız avea facebook paketi adlı konumuzun ardından bu sayfamızda da Avea Aylık Her Yöne Konuşma Paketleri Nelerdir diye merak eden meleklerimiz ve misafirlerimize Aylık Her Yöne Konuşma Paketleri Avea hakkında kısaca bilgiler veriyoruz...

Avea'da konuşmayı çok sevenler için aylık her yöne konuşma paketleri mevcut. Bu paketler:

Faturalı Hat:

Her Yöne 180 Dakika Paketi: Yurt içi her yönle 180 dakika boyunca rahat rahat konuşmak sadece 15 TL.

Her Yöne Konuşma Paketine kayıt olmak için 180 yazıp 6060'a gönderin, KDV, ÖİV dahil 15 TL'ye 30 gün boyunca yurt içi her yönle konuşun.

Faturasız Hatlar:

Günlük Her Yöne Paketi:

Kafanız da cebiniz de rahat olsun, artık günlük her yöne tüm konuşma ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceksiniz.

Günlük Her Yöne 60 dakika paketini sadece 2 TL'ye almak için hemen HERYONE yazıp 2460'a mesaj gönderin, gün boyu rahatça konuşun!

Haftalık Her Yöne Paketi:

Sadece 9 TL'ye 7 gün boyunca yurt içi her yöne tam 100 dakika konuşun.

Pakete kayıt olmak için hemen HERYONE 100 yazıp 2101'e gönderin.

Avea 'dan Her Yöne Konuşma Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri fiyatı Turkcell Her Yöne Sms Paketleri son gün Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında merak edilen son gün ve fiyatlar hakkında ki tüm bilgilere yer veriyor ve konuyla ilgili tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Her Yöne SMS paketiyle gençTarifeliler ve GençPlus tarifeliler 12 TL karşılığında 30 gün...
  2. Avea  Faturalı Hatlarda ki İnternet Paketleri İle İlgili Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki İnternet Paketleri İle İlgili Bilgiler

Avea Faturalı Hat İnternet Paketleri Avea Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketleri Sevgili avea kullanıcıs meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce paylaştığımız avea ücretsiz sms yapma bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketleri bilgileri ile karşınızdayız.. Farklı kota seçenekleri ile kullanım trendinize ve bütçenize uygun...
  3. Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Sms Paketleri Avea Faturalı Sms Paket Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Avea faturalı hat internet paketleri bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Sms Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunuyoruz sizlere... Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atabilirsiniz. Paketten faydalanmak için sadece...
  4. 2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

Avea hattı kullanıyorum ve yılın en son sms paket bilgilerini sizlerden öğrenmek istiyorum, teşekkür ediyorum..
  5. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

Sayfayı Paylaş