gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ave her yöne SMS paketleri ile sevdiklerinizle rahatça mesajlaşın.30 gn geçerli paketten faydalanmak için sadece "3000" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.
    12 Tl olan paket fiyatı faturanıza yansıyacak ve 1 ay boyunca 3000 adet mesaj gönderebileceksiniz.Paket kapsamında 300 mb. internet de aveadan size hediye...

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Yöne Sms paketi Vodafone

Her Yöne Sms paketi Vodafone

Her Yöne Sms paketi Vodafone Vodafone'un her yöne sms paketleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Vodafone'un her yöne sms paketleri hakkında merak edieln tüm bilgileri detaylarıyla sizlerle paylaşıyoruz. Her Yöne Mini sms paketinde 50 sms bulunuyor ve 4 TL Her Yöne Midi sms paketinde 500 sms bulunuyor ve 7.5 TL Her Yöne Maksi sms paketinde Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer...
  2. Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Sms Paketleri Avea Faturalı Sms Paket Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Avea faturalı hat internet paketleri bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Sms Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunuyoruz sizlere... Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atabilirsiniz. Paketten faydalanmak için sadece...
  3. Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Bu konu Avea Faturalı Sms Paketi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, avea hattı kullanıyorsanız ve sms paketleri konusunda bilgi sahibi olamk istiyorsanız bu sayfamızda sizlerle paylaşacağımız avea faturalı sms paketi nasıl yapılır vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır...(Avea çalarken dinlet aboneliği için lütfen tıklayın ) Her ihtiyaca yönelik...
  4. 2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

Avea hattı kullanıyorum ve yılın en son sms paket bilgilerini sizlerden öğrenmek istiyorum, teşekkür ediyorum..
  5. avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler

avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler

Avea hattım var ve memnunum. Yalnız heryöne tarifeleri daha ekonomik gibi geliyor. Bana bu tarife ya da tarifeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş