gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Avea hatları kullananlar için faturalı sms paketleri ya da kampanyaları hakkında bigli almak istiyorum. Ben de bir avea kullanıcısıyım ve sms i çok kullanıyorum. Bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vergiler dahil ayda sadece 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000 Sms, Avea içi 10.000 Sms atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun Üstelik Avea Faturalı Hat Kampanyalı paketinden faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz Sms göndermek yeterli.

Avea Fatura döneminde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam SMS adedini SMS yazıp 6000'a SMS göndererek öğrenebilirsin. SMS sorgulama servisi ücretsizdir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Avea Faturalı Hat Sms Paketleri Fiyatları Tablosu

Avea 30 SMS Paket Her Yöne Sms 4 TL
    Avea 50 SMS Paketi Her Yöne Sms 6 TL
    Avea 150 SMS Paketi Her Yöne Sms 12 TL

avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avea faturalı sms paketi nedir bilgi var mı

avea faturalı sms paketi nedir bilgi var mı

Avea faturalı sms paketleri hakkında bilgi rica ediyorum acaba sitenizde avea faturalı servis paketleri hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  2. son bir soru avea faturalı hatta sms yapma

son bir soru avea faturalı hatta sms yapma

Biliyorum çok oldu ama bir de avea faturalı hatta sms yapma nasıl oluyor, bana avea faturalı sms yapma hakkında bilgi verir misiniz, söz bu son sorum :)
  3. Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Sms Paketleri Avea Faturalı Sms Paket Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Avea faturalı hat internet paketleri bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Sms Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunuyoruz sizlere... Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atabilirsiniz. Paketten faydalanmak için sadece...
  4. avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler

avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler

Avea hattım var ve memnunum. Yalnız heryöne tarifeleri daha ekonomik gibi geliyor. Bana bu tarife ya da tarifeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz acaba ?
  5. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

Sayfayı Paylaş