gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu Avea Faturalı Sms Paketi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, avea hattı kullanıyorsanız ve sms paketleri konusunda bilgi sahibi olamk istiyorsanız bu sayfamızda sizlerle paylaşacağımız avea faturalı sms paketi nasıl yapılır vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır...(Avea çalarken dinlet aboneliği için lütfen tıklayın )

Her ihtiyaca yönelik Avea faturalı Sms Paketleri Avea'da!

Vergiler dahil ayda sadece 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000 Sms, Avea içi 10.000 Sms atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun..

Üstelik Avea Faturalı Hat Kampanyalı paketinden faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz Sms göndermek yeterli.

Daha az SMS bana yeter diyorsanız.

Vergiler dahil 4 TL karşılığında her yöne 30 SMS, 6 TL karşılığında her yöne 50 SMS yada 12 TL karşılığında her yöne 150 SMS'in olabilir. Hangi tarifede olursan ol OTUZ, ELLI, yada YUZELLI yazıp 5150'ye ücretsiz SMS gönder, rahat rahat mesajlaşmaya başlayın.

Avea Fatura döneminde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam SMS adedini SMS yazıp 6000'a SMS göndererek öğrenebilirsin. SMS sorgulama servisi ücretsizdir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Sms Paketleri Avea Faturalı Sms Paket Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Avea faturalı hat internet paketleri bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Sms Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunuyoruz sizlere... Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atabilirsiniz. Paketten faydalanmak için sadece...
  2. Avea Faturalı Hatta SMS Yapma Hakkında Bilgiler Buyrun

Avea Faturalı Hatta SMS Yapma Hakkında Bilgiler Buyrun

Avea Faturalı Hat Sms Yap Avea Faturalı Hat Sms Nasıl Yapılır Sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz Avea hattı hakkında az önce paylaştığımız avea faturalı hat sms paketi hakkında ki bilgilerin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Hat Sms Nasıl Yapılır sizlerle paylaşmak istiyoruz... Her ihtiyaca yönelik faturalı SMS Paketleri AVEA'da! Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt...
  3. 2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

Avea hattı kullanıyorum ve yılın en son sms paket bilgilerini sizlerden öğrenmek istiyorum, teşekkür ediyorum..
  4. Avea Faturalı Hatlara Cepten İnternet Paket Bilgileri

Avea Faturalı Hatlara Cepten İnternet Paket Bilgileri

Bu konu; faturalı avea hatlar için cepten internet paketleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, avea kullanıcısı iseniz ve internet dışarda da sizin için vazgeçilmezse , aveanın müşterileri için hazırladığı internet paketlerini inceleyebilirsiniz. İşte tarifler ve aboneliklerin nasıl olacağıyla ilgili bilgiler.. 100 MB Aylık 8 TL AY yazıp 5555'e gönderilir. 250 MB Aylık...
  5. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

Sayfayı Paylaş