gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar avea reklamlarında avea in touch cep telefonu görüyorum , almak istiyorum ama özellikleri ve fiyatı nasıl acaba ? Almaya değer mi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Avea'nın kasım ayı sonunda piyasaya sunduğu Avea in Touch akıllı telefonu hem fiyatı hem de özellikleriyle rakiplerini geride bırakıyor.

Avea İn touch'da tüm Avea uygulamaları telefonda kurulu olarak geliyor.Ayrıca telefonun arayüzü Yandex.Shell tarafından hazırlanmış.Avea in Touch Markalı telefonlara Avea bayilerinden ulaşabilirsiniz. Telefonun fiyatı 399 lira.Eğer telefonu tarifenizle beraber almak isterseniz (1 ile 15 tl arasında değişen) ve 24 ay taahhüt imzalamanız gerekecektir.Telefonun diğer teknik özellikleri ise şöyle:

-600 MHZ Qualcomm işlemcisi
    -512 MB Ram Belleği
    -800x480 ekran çözünürlüğüne ve 3,5 inch ekran boyutuna sahip.
    -4 GB microSD
    -3G şebeke desteği
    -3.2 MP (Megapiksel) AutoFocus Kamerası(Otomatik Odaklama özelliği)
    -Wifi, Hotspot (wireless bağlantı oluşturma), GPS, Bluetooth,
    -Android 2.3.5 sürümüne sahip
    -130 gr ağırlık

avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?
  2. Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :) Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte. -4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü...
  3. Avea Jet Mobil Modem Fiyatları 2012 güncel fiyatları hakkında bilgiler

Avea Jet Mobil Modem Fiyatları 2012 güncel fiyatları hakkında bilgiler

Avea Jet Mobil Modemin Fiyatı Nedir 2012 Jet Mobil Modem Fiyatları Az önce isteyen arkadaşlarımız için Avea Jet Müşteri Hizmetleri Numarası paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise bu yazımızda Avea jet modem 2012 fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlarımız için, Avea 2012 jet modem fiyatları sunuyoruz Melek'ler. Turkcell'de yer alan kablosuz internet erişimini 3G hızıyla...
  4. 2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

Arabalar çok ilgimi çekiyor ve 2013 hyundai genesis coupeyi merak ediyorum.Teknik özellikleri nasıl ve fiyatı ne kadar olacak ?
  5. avea touch teknik özelliklerini öğrenebilirmiyim

avea touch teknik özelliklerini öğrenebilirmiyim

selamlar. Ben avea touch cep telefonu hakkında bilgi almak istiyorum.Acaba avea touch teknik özellikleri nasıl, bilgi var mı ?

Sayfayı Paylaş