gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Avea Lira Transfer Nasıl Yapılır bilen var mı aranızda

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar merhaba ben Avea Lira Transferi yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum acaba aranızda Avea Lira Transfer Nasıl Yapılır bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Avea Lira Transfer Yapmak

Avea Lira Transfer Yapmanın Yolları

Aveanın sistemi sayesinde bakiyenizde bulunan liraları ihtiyacı olanlarla paylaşabilir, acil durumlarda lira transferi yapabilirsiniz. İster faturalı, ister faturasız olsun, Avealı bir arkadaşınızdan ya da yakınınızdan lira isteyebilirsiniz. Veya siz istemeden o göndersin, liralar anında cebinize yüklensin.

9235'i arayarak;
    9235'i cep telefonunuzdan ücretsiz arayarak herhangi bir Avea abonesinden lira isteyebilir ya da faturasız bir Avea hattına lira gönderebilirsiniz. İşlem başarılı olarak gerçekleştiğinde, faturalı müşterilerimiz 1 TL ile, faturasız müşterilerimiz 0,89 TL ile ücretlendirilir.

SMS ile;

Lira göndermesini istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira istediğinizi yazın, 9233'e kısa mesajla yollayın. Karşınızdakine onay mesajı gitsin, kabul ederse liraler anında cebinize gelsin.
    Örnek: 0555XXXXXXX 10

Lira Gönder

Lira göndermek istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira göndermek istediğinizi yazın, 9235'e kısa mesajla yollayın.
    Örnek: 0555XXXXXXX 10

*100# ile;
    Lira isteme veya lira gönderme işlemlerinizi *100# İşlemler menüsünden yapabilirsiniz.

Web Üzerinden;
    Lira isteme veya lira gönderme işlemlerini buradan yapmak için tıklayınız.

Ücretlendirme

Faturasız Aboneler için:
    Lira istemede, Talep eden kişi 0,89 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Lira göndermede, Lira gönderen abone 0,89 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Faturalı Aboneler için:
    Lira istemede, Talep eden kişi 1 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Lira göndermede, Lira gönderen abone 1 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Avea Lira Transfer Nasıl Yapılır bilen var mı aranızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceviz reçeli nasıl yapılır bilen var mı

Ceviz reçeli nasıl yapılır bilen var mı

Arkadaşlarım ceviz reçeli yapacağım tam olarak tarifi ve nasıl yapıldığını anlatan bir görsel video yada bir yazı var mı sağolun ?
  2. Evde Dut Pekmezi Nasıl Yapılır bilen var mı

Evde Dut Pekmezi Nasıl Yapılır bilen var mı

Evde Dut Pekmezi Nasıl Yapılır bilen varsa lütfen bana evde dut pekmezi yapmak için tarifini yazsın kızlar!
  3. Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Kızlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun sizden bir tarif istiyorum aranızda Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen varsa bana da lütfen yazsın Sütlü yumurta tarifini
  4. Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Arkadaşlar ben evde künefe yapmak istiyorum bizim buralarda künefe bulmak çok zor bulsanızda çok pahalı olur o yüzden evde yaparım dedim ama tarifini bilmiyorum nasıl yapabilirim:S Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen varsa yazsın bana
  5. Pırasalı Kek Nasıl Yapılır Bilen Var mı ?

Pırasalı Kek Nasıl Yapılır Bilen Var mı ?

Pırasalı börek, zeytinyağlısı, kıymalısını bilirim de pırasalı kek ilk kez duydum arkadaştan. Hani kek tatşlı olur ya yakıştıramadım pırasayı. Tarif bilen var mı, bir denemek isterim nasıl oluyor..

Sayfayı Paylaş