gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avea sms paketler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar avea ya geçtim de sevdiceğimle mesajlaşıyoruz arayamıyorum malum o asker sms paketleri hakkında bilgi verir misiniz. hangisini almalıyım hangisi bana uygun olur çok mesajlaşıyoz :) özledim yapu onu aşkkkım beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :)

avea sms paketler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avea Sms Paketleri 2012 paketleri hakkında bilgi verir misiniz

Avea Sms Paketleri 2012 paketleri hakkında bilgi verir misiniz

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Avea Sms Paketleri hakkında varsa bildikleriniz benimle Avea Sms Paketleri 2012 paketleri indirimleri hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyorum.
  2. avea faturalı sms paketi nedir bilgi var mı

avea faturalı sms paketi nedir bilgi var mı

Avea faturalı sms paketleri hakkında bilgi rica ediyorum acaba sitenizde avea faturalı servis paketleri hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  3. Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Sms Paketleri Avea Faturalı Sms Paket Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Avea faturalı hat internet paketleri bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Sms Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunuyoruz sizlere... Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atabilirsiniz. Paketten faydalanmak için sadece...
  4. Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Bu konu Avea Faturalı Sms Paketi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, avea hattı kullanıyorsanız ve sms paketleri konusunda bilgi sahibi olamk istiyorsanız bu sayfamızda sizlerle paylaşacağımız avea faturalı sms paketi nasıl yapılır vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır...(Avea çalarken dinlet aboneliği için lütfen tıklayın ) Her ihtiyaca yönelik...
  5. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

Sayfayı Paylaş