gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Avea Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir öğrenelim mi? :)

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Avea Toplu Mesaj Gönderimi
    Avea Toplu SMS Nasıl Gönderilir

Daha önce Avea tarife değişikliği nasıl yapılır diye siz Avea kullanıcıları ile bilgiler paylaşmıştık. Şimdi de Avea toplu msj nasıl gönderilir diyen tüm arkadaşlarımız için Avea toplu sms nasıl gönderilir bilgiler paylaşıyoruz arkadaşlar.

Toplu SMS Hangi durumlarda kullanılır?

Kandil, bayram, yılbaşı ve diğer özel gün (doğum günü, evlilik yıldönümü vs) kutlamaları

Yeni kampanya ve promosyon duyuruları

Müşteri sadakati programı uygulamaları

Müşteri iletişim bilgileri güncelleme

Bakiye ödemeleri ve son ödeme tarihleri duyuruları

Yeni ürün, kampanya, stok ve fiyat bilgilendirme

Bayi toplantısı duyuruları

Nasıl Yapılır?

Aveamesaj yazılımını kullanmak için üye olunması gerekmektedir. Üyelik Telekomünikasyon Kurumu'nun belirlediği biçimde Avea tarafından yapılmaktadır. 0555 757 50 50 numaralı telefon aranarak gerekli evraklar temin edilip doldurulması ile başlar. Avea SMS sözleşmesi imzalandıktan sonra kullanıcı adı ve şifresi verilir, eğitimler tamamlanır ve SMS atmaya başlayabilirsiniz.

Avea Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir öğrenelim mi? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir? Arkadaşlar ben msn konusunda biraz daha acemiyim ve sizden bir konuda yardım istemek istiyorum acvaba msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?
  2. Avea Numara Sorgulama Mesajla nasıl yapılır buyrun öğrenelim

Avea Numara Sorgulama Mesajla nasıl yapılır buyrun öğrenelim

Avea Numara Sorgulama Mesaj Avea Numara Sorgula Mesajla Sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/204821-vodafone-bilinmeyen-numaralari-ogrenme.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de Avea numara sorgulama mesajla nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyor ve mesajla Avea numara sorgulama hakkında ki bilgiler ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. -Avea...
  3. Msn'de Dosya Nasıl Gönderilir öğrenmek ister misiniz?

Msn'de Dosya Nasıl Gönderilir öğrenmek ister misiniz?

Msn'de Dosya Gönderme Msn'de Dosya Gönderme Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere msn de çoklu titreşim nasıl gönderilir diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi de sizlere msn de dosya gönderme hakkında bilgiler sunuyoruz. Msn aracılığıyla resim, müzik yada başka dosyalarınızı karşı tarafa tek tek gönderebilirsiniz. Msn...
  4. Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ?

Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ?

Turkcell hattı kullanıyorum ve toplu sms yollamak istiyorum ama acemiyim nasıl yapabilirim, teşekkür ediyorum arkadaşlar.
  5. Facebook'ta sesli mesaj nasıl gönderilir ?

Facebook'ta sesli mesaj nasıl gönderilir ?

Hadi gözünüz aydın kızlar artık sosyal medya devi olan Facebook üzerinden mobil uygulamalar ile yani mobil telefonlarla internet üzerinden arkadaşınıza sesli mesaj gönderip görüşme de yapabileceksiniz. Facebook'un mobil platform için geliştirdiği Messenger uygulamasına akıllı telefonlarda internet üzerinden sesli görüşmeyi sağlayacak bir güncelleme geldi. Artık iOS ve Android platformunda...

Sayfayı Paylaş