gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

avizelerinizin temizligi!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Her türlü aydınlatma elemanının temizliği, malzemenin cinsine göre değişmekle birlikte, genellikle hiçbir metal aksama deterjan veya alkol içeren parlatıcı madde sürülmemesine dayanır. Bu tür maddeler, üzerindeki koruyucu vernik tabakasına zarar vererek, metal kısımların parlaklığını alırlar. En iyi temizleme yöntemi, hafif nemli ve temiz bir bezle silmektir. Ürün, silme işleminden hemen sonra, kuru ve temiz bir bezle kurutulmalıdır. Metal olmayan diğer kısımlar ise, malzeme cinsine uygun olabilecek temizlik maddeleri ile temizlenebilir. Örneğin; cam, kristal ve plastik kısımlar, deterjanlı su ile temizlenip, hemen arkasından iyice durulanıp ,kurutulmalıdır.

Temizlik konusunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar
    Avizenizin elektrik aksamına su değdirmemeye özen gösteriniz.
    Avizenizi tavanda silerken, olduğu yerde çevirmeden siliniz.

avizelerinizin temizligi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görkemli avizeler

görkemli avizeler

yılın ev modasından siz değerli meleklerim için bir birinden şık ve bir o kadarda görkemli müthiş avizeler :)
  2. Şık avizeler

Şık avizeler

Şıkır şıkır avizeler işte modeller :)
  3. Değişik Avizeler

Değişik Avizeler

değişik avizeler modern avize modelleri istanbul taşlı avize modelleri değişik avizeler Meleklerim ev için aydınlatma çok önemlidir özellikle eşyalarınızın rengine stiline uygun avizelerle eviniz çok daha şık bir görünüm kazanır :) Sizin için seçtiğim avizelerde birbirinden şık birlikte bakalım :):)
  4. şık avizeler

şık avizeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Çamasir Makinasi Temizligi !!

Çamasir Makinasi Temizligi !!

Beyaz renkli 60° de yikanan camasirlarin birinde siyah noktalar gördüm! Bunu 2.kez görünce çamasir makinamin bakima, temizlige ihtiyaci oldugunu anladim. 250gr'lik kutuda bi deterjan satiliyo ve bu makinanin borularina kadar temizlenmesini sagliyo. Aldim fakat eve geldikten sonra aklima geldi!! Kimyasal içerikli olmayan birseyle makinami temizlemem mümkünmü acaba ?? :hıms:

Sayfayı Paylaş