gebe
  1. fundam

fundam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Avon Bronze After Sun Serisi ile kalıcı ve sağlıklı bronzluk seti

Konu, 'Tüketici Şikayetleri' kısmında fundam tarafından paylaşıldı.

avon after sun avon bronze be bronze after sun aftersun Avon Bronze After Sun Serisi ile kalıcı ve sağlıklı bronzluk setini aldım.kesinlikle hiçkimse avonun bu tarz ürünlerini almasın.ben hayatımda ilk defa yandıktan sonra böyle oldum cildim soyulmazdı bile.ama bu ürün sayesinde vücudum su topladı soyuldu.inanılmaz acı çekiyorum.cildim berbat oldu.avonun ürünlerine güvenmeyin

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Avon Bronze After Sun Serisi ile kalıcı ve sağlıklı bronzluk seti
    Genel anlamda güvenmeyin derseniz olmaz belki bu ürünlerinde bir problem vardır bilemiyorum. Başka kullanan arkadaşlarımız varsa yorum almak isteriz.

3. fundam

fundam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizinde vücudunuz benimki gibi olsaydı emin olunki sizde avonun hiçbişeyini güvenmyin derdiniz

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Vallahi fundam ben kullanmadığım için bişey diyemeceğim. Ama ateş olmayan yerdende duman çıkmaz vardır bir problem ki konuşuyorsunuz :)

5. fundam

fundam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okadar çok övdülerki o malı bizde güvenip aldık.aynada sırtma ve omuzlarıma bakamıyorum bile okadar kötüler

Avon Bronze After Sun Serisi ile kalıcı ve sağlıklı bronzluk seti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Before - After ile Simple Past ve Past Perfect

Before - After ile Simple Past ve Past Perfect

before kullanımı after before kullanımı after Past Perfect Tense Türkçe'de miş'li geçmiş zaman olarak ifade edilir. İngilizce dilbilgisinde Past Perfect Tense geçmişte ardarda gerçekleşmiş iki olaydan daha önce olanını anlatmak için kullanılır. Bu eylemlerden, daha sonra yani ikinci sırada gerçekleşeni Simple Past Tense ile ifade edilir. Yani iki olay meydana geliyor. 1. olay önce olan...
  2. Kalıcı Bronzluğun İp uçları

Kalıcı Bronzluğun İp uçları

kalıcı bronzluk, güneşlenmek, bronzluğun püf noktaları, güzellik hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Ne kadar hızlı bronzlaşırsanız, teninizin rengi o kadar çabuk açılır. Bu durum özellikle güneş yanıkları için geçerli. Yazın kavurucu sıcaklarında gölgede güneşlenmeyi tercih edenlerdenseniz, şanslısınız. Kalıcı bronzluğun tadını çıkarabilirsiniz… Deniz, kum ve özellikle...
  3. Avon’dan ANEW Solar Advance Serisi

Avon’dan ANEW Solar Advance Serisi

Avon ANEW Solar Advance Serisi ANEW Solar Advance kullananlar Cildimiz en değerli giysimizdir, sloganıyla yola çıkınca kozmetik firmalarının sunduğu nimetleri değerlendirmek gerekir. AVON cildimiz için güneşin zarar veren yönlerini silecek olan bir seriyi bizlere sundu. Avon Anew serisi içindeki Solar Advance Serisi’ni sizlerde beğeniyle kullanacaksınız. “Avon ANEW Solar Advance Serisi”...
  4. Kutlu doğum haftası ile ilgili skeçler piyesler ve Tiyatro sunumu burada

Kutlu doğum haftası ile ilgili skeçler piyesler ve Tiyatro sunumu burada

KUTLU DOĞUM HAFTASI SKEÇLERİ, KUTLU DOĞUM HAFTASI TİYATRO SUNUMU Peygamber Efendimizin Kutlu Doğum Haftası ile ilgili Skeç isteyen ve Piyes ve Tiyatroda sunum yapmak isteyenlere yardımcı olabilmek için bu günün anlam ve önemini piyes, sunum ve tiyatro oyunu ile aşağıdaki metinden bulabilirsiniz. Allah, yar ve yardımcımız olsun bizleri Hazreti Peygamber Efendimize Komşu Eylesin inşallah....
  5. Karbonhidrat sayımı ile sağlıklı beslenme ve zayıflama

Karbonhidrat sayımı ile sağlıklı beslenme ve zayıflama

Diyabette öğün planlaması yapmak için kullanılan bazı yöntemler vardır. Karbonhidrat sayımı bu yöntemlerden biridir. Öğün planlamasında yer alan besinlerin karbonhidrat miktarının ayarlanmasıdır. Örneğin; 1 dilim ekmek ya da 3 yemek kaşığı pirinçte 15 gram karbonhidrat ve 2 gram protein yer almaktadır. Karbonhidrat sayımında, tadı ayrı karbonhidrat miktarı aynı olan fakat yağ ve protein...

Sayfayı Paylaş