gebe
  1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

Konu, 'Tüketici Şikayetleri' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

oriflame şikayetleri avonun zararları avon ürünlerinin zararları oriflame şikayet hakkında şikayetler yanı genellıkle herkesın tum markalardan bı sıkayetı olur bızde avon ve orıflame ıle ılgılı sıkayet ve eleştırılrımızı paylaşalım

2. yalnıss

yalnıss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı
    ben ikisinide kullandım ama devamlı değil bi memnuniyetsizliğm olmadı şimdi nıveanın ürünlerini kullanıyrm çok memnunum.

3. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben avonun satısını yaptım kazanc amaclı ama hıc bısı kazanamadım cunku urun sıkayetlerı yusunden ıadeler oldu ve karlar gıttı ama suanda orıflame yapıyorum ben memnun cevrem memnun ve avon bıcok ulkede yasaklanmış yanılmıyosam bununla ılgılı bı yazı okumustumm

4. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

baska sıkayetcı yokmu yada herkes memnun desene

5. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende avonu pek begenmiyorum orıflam ürünleri avona göre daha güzel

6. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet cnm orıflamemın urunlerı cok gusel saclarımı duselten 4.90 bı sampuanın olacagını bılseydım kuaforlere bugune kadar doktugum parayla baska bısıler yapardım

7. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hıc bı urununden memenun kalmadım ve o yusden bıraktım satısını orıflame gayet ıı gııdyo ve herkes memnun

8. benMelek

benMelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

epey önce oriflame den ruj almıştım,daha ruj yarıya inmeden bozuldu(daha önce hiç rujun bozulabileceğini bilmiyordum),tadı ve kokusu iğrençti ve tutuk tutuk;sürülemiyordu:tsk:

kampanyalı ucuz bir üründü "acaba miyadını doldurmuş muydu?"diye düşündüm:nono:

9. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadasım kozmetık urunlerını 3 yıl kullanabılırsın yanı omru uc yıl ve acıldıktan ıtıbaren ya 12 zay yda 24 aydır muhakkak bu tarıhten once tuketmelısın ve hata nerde keske ıade edıp paranı gerı alsaydın kı bu orıflamede gecerlı bısı nekadar kullanırsan kullan bozuldu veye hatalı ıade edebılıyosun cnm

10. Bez Bebek

Bez Bebek Forum Okuru

Bende Avonun ÜrÜnlerİnİ Begenmİyorum Şu Anda Da Orİflame SatiŞi Yapiyorum Ve Cok Memnunum ÜrÜnlerİnden

11. yakamoz26

yakamoz26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

avonun gece ve gündüz kremleri var turuncu renkli kutuda onları denedim cildimi çok bozdular maskeleri de pek faydalı değil kil maskesi cildimi tahriş etti parfümleride kalıcı değil makyaj ürünleri ii rimel ve kalemlerini kullanıyorum farlarıda ii

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

ben her ikisinide beğenmedim hele o Avon beş para etmez bir ton param boşa gitmişti :mad2:

13. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

maskeler berbat arkadasın yusunu sıvılceler basmıştı farlar hemen ucuyor bana gelen urunlerı dısarı attım kolı halınde cocukla rujlardan seksek cızmıstı bıde kale cısıp maç yapıyolardı:n028::n028:

14. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aynen bes para etmes yazık ınsanlar hala o markaya para oduyolar

15. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yazacaklarım sadece avon ıcın gecerlı degıl.. dıkkatınıze!!!

her urun kişiden kişiye farklılık gosterebılır. herkese faydalı olacak dıye bırsey yok bence ılk once numunelerle deneme yapın.. cildinizi tanıyın en basta.. eger cıldınızın yapısını alerjjılerınızı vs vs bılmıyorsanız urunler ılerde gerı donulmıcek zararlar verebılır... temsılcıden yeterlı bılgı alamadıgınız takdırde lutfen o urunu almayın.. eger temsılcı sattıgı urunun daha özellıklerını bılmıyosa ona guvenmeyın..

ve her urunun altında son kullanma veya uretım tarıhı yazar mutlaka bakıp alın..

2 yıldır avon temsilcisiyim daha öncedende şimdide kullanıyorum hiç şikayetim olmadı kullananlarda çok memnun sadece cildinize uygun ürünleri doğru seçin problem olmaz .....

Son düzenleme: 2 Şubat 2008
avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Menemen olayı ve şehit Kubilay...

Menemen olayı ve şehit Kubilay...

şehit kubilay olayı kubilay olayı ile ilgili sözler anıtı ile ilgili sözler atatürkün hakkındaki sözleri 3 Aralık 1930 tarihinde Menemen'de meydana gelen irtica olayında şehit edilen öğretmen, yedeksubay Kubilay ve Kubilay'la ilgili anıt haberi (Cumhuriyet gazetesi, 11 Mart 1931) MENEMEN OLAYI Derviş Mehmet isminde bir yobaz ve altı silahlı arkadaşı 23 Aralık 1930 günü Menemen'e gelmişler...
  2. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  3. Avon

Avon

avon parfümleri Avon parfümlerinin bir kaç tanesini seviyorum sadece diğerlerinin kokusu hemen uçup gidiyor işte size önere bilcegim 2 tane parfüm hanımlar
  4. AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu.

AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu.

avon olmayı avon temsilcileri temsilciliği hakkında bilgi olmayi geliş fiyatları 2011 AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu Avon Temsilciliği Hakkında Avon Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Avon Temsilcisi olmanın yararları nelerdir? - Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla...
  5. FSH değeri 105 olupta hamiş olan veya değeri düşen varmııı....?????????

FSH değeri 105 olupta hamiş olan veya değeri düşen varmııı....?????????

arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok kötü durumdayım ve bi umut istiyorum.benim fsh değerim 105 çıktı ve bu yükseklikle benim bebeğimin olmayacağını söledi doktor.lütfen düşürmesi bilen varsa yazsın benim gibi olan arkadaşlara yardım etmiş oluruz.:bebeğim::bebeğim::bebeğim:

Sayfayı Paylaş