avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

Ce: avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

bende avondan bir göz kalemi almıştım sürdüğüm zaman gözlerimi puslandırıyor gözlerim net görmüyor birde oriflamaden bi ruj almıştım kokusu sonradan çok kötü oldu ama memnun kaldığım ürünleride var tabi

Normalde Clinique, Shiseido ve Elizabeth Arden ürünlerini çok beğeniyorum gerçekten (Yüz bakımında özellikle) ve kullanıyorum. Annem de Clarins ve Elizabeth Arden kullanır.

Oriflame hiç kullanmadım, ama memnun olan da olmayan da insanlar tanıyorum.

Avon satan bir arkadaşım var, ondan da epey ürün almıştım ve hepsinden ayrı ayrı memnun kaldım. Parafinli bir spa el kremi, ferahlatıcı bir nemlendirici jel, fusion vücut yağı gibi ürünlerini çok beğendim, bir de kalıcı rujları ile köpük rujlarını. Bence verdiğiniz paraya da değiyor. Şikayeti olanı da ilk defa burada gördüm...

Ayrıca mümkünse topic'i "Orfilame satıcıları/kullanıcıları Avon satıcılarına/kullanıcılarına karşı" atmosferine sokmayalım; biraz o havayı sezinledim de...

valla ben amway ürünlerini yani artistry ve edi funckhouser kullanıyorum çokta memnunum avondan pek memnun kalmadım açıkçası......

ya arkadsım aynı sorun bendede var .aldım kullanamıyorum..etrafı goremıyorum..bende bı sorun var ıyodum ama sende varmıs..neyapabılırızzz ............yardımmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Cevap: avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

avonun sadece makyaj ürünleri oriflame inde sadece cilt bakım ürünlerini tavsiye ederim
avon cilt bakım ürünleri bende ve çevremde sivilceye ve garip yaralara sebep oldu
geçen gittiğim bir cildiye uzmanı şöyle bir itirafta bulundu
"avon iyiki var o olmasa biz iş yapamayacaktık"...
artık siz karar verin :/

avondan yüz bakım seti,duş jeli,el kremi,maskara ve diğer makyaj ürünlerinden bazılarını aldım iyide bir para ödedim duş jeli yüzünden her yerim kabardı diğerlerindende memnun kalmadım hepsini de çöpe attım şimdi nivea nın birkaç ürününü kullanıyorum memnunum

Avon kullanıyoruz ve bi şikayetimiz yok ablamın da benim de. güzel. ama biz jel falan almıyoruz parfüm rimel vs.. makyaj malzemeleri yani.

bende avon kullanıyorum hemde yıllardır hiçbir şikayetim çok çok memnunum paylaşımın için saol

Geri