avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

Cevap: avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

merhaba, avondan bi çok ürün aldım kullanıyorum fena değil ama yaramazda mesela farları çok sönük ve helede rujlarından nefret ettim katologtan beğeniyosun farklı abuk sabuk bi ton çıkıyor kesinlikle bi dahada ruj almam. ama banya köpüğünden memnunum onu kullanıyorum :)

bikaç arkadaş yazmış gerçekten bende avonun göz kalemini kullandığımda buğulu görmeye başlamıştım.Dedim allam kör oluom galiba:hhh: sonra geçio ama geçene kadar sende kendinden geçiosun:hhh:

Birde avonun alkolsüz parfümlerinden asla almayın iğrençççççççççççç ben odaya sıktım bitti:hhh:

bende her ikisinifde kullandım. avon her yazdıgının sadece 10/2 sini gerçeklştiriyor yani yarıyor. orflime ise bunun biraz üstünde daha iyi yani :)

sadece göz kalemi ve rollonunu kullanıyorum.oldukça vasat bi ürün avon.yazık olur verilen paraya.

ben vucut sampoani almiştim kullandımda ama vucudum hep kasındı ben sahsen avonu tavsıye etmiyorum. eşimede sac sampuanı aldım onada yaramadıı... pek kalıtelı gelmıyor bana avonn

arkadaslar avon yuksek oranda kanserojen ıcerıyor... dıkkat edın evet ozellıkle mavı melegınde dedıgı gıbı goz kalemı cok kotu yapıyor yaklasık 1 2 saat bugulu goruorsun ve bana acayıp bas agrısı yapıyor

ben de oriflame ürünlerini kullanıyorum hepsinden çok memnunum.ayrıca oriflame üyesiyim.sizlerde kendi ürünlerinizi yüzde otuz indirimli almak için oriflame üyesi olabilirsiniz.netten sipariş verip kapınıza kadar kargo ile siparişinizi getirebilirsiniz.ayrıca bu ay üyelik ücretsiz.ayrıntılı bilgi için bana özelden yazabilirsiniz.

bende avon kullananlardanım...daha önce oriflame,de kullandım...aslında ikiside para tuzağı bana göre ..ama bunu kremleri için söylüyorum makyaj malzemesine gelince avonun likit fondotenini kullanıyorum bana göre harika ayrıca göz kalemini de beğendim ben denildiği gibi buğulu görmedim.
ama onun dışında nemlendiriciler leke kremleri, şampuanlar vs beğenmedim..
saç şampuanınıda kullandım daha önce ilk zamanlar hayran kalmıştım kokusu da harikaydı yumuşacık yapmıştı saçlarımıda ama malesef saçlarım dökülmeye başladı hemen kestim..

Avondan supr curlacious maskara almıştım ama aldıktan bir süre sonra dondu ve kullanamaz oldum. Normalde avonun birçok ürününden memnun kaldım ama bu rimel neden böyle oldu anlamadm :S

Geri