gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Avon

Konu, 'Parfüm' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

avon parfümleri Avon parfümlerinin bir kaç tanesini seviyorum sadece diğerlerinin kokusu hemen uçup gidiyor işte size önere bilcegim 2 tane parfüm hanımlar

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    En alttakini nişanlıcım bana almıştı saolsun çok zevklidir.Evet bende öneriyorum o koku çok güzel.Emeğine sağlık..

3. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu yeni katalogda wish of love indirimde değil sanırım yanlış mı biliyorum:S

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım indirimde değil demişti arkadaşım banada ama katologa bakmak lazım belki indirimde olur çünkü sevgililer günü var

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wish of love kullanıyorum harika kokusu var hafif ve güzel tavsiye ederim :D

6. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Wish of love kullanıyorum suan bende.gerçekten çok güzel tavsiye ederim.
    Perceivede en favori parfümlerimden zaten :D

Avon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avon çantalar

avon çantalar

avon çantaları avon çantalar çanta çanta ürünleri modelleri kozmetik ve cilt bakımında tanıdıgımız marka avon aksesuarlarıyla da göz dolduruyor çantalarına bir göz atalım derim..........
  2. Temmuz 2011 Avon Kataloğu

Temmuz 2011 Avon Kataloğu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Avon Nisan Kataloğu 2012

Avon Nisan Kataloğu 2012

Avon Nisan Kataloğu 2012 - Arkadaşlar Avonun 2012 nisan ayı kataloğunu gördünüz mü, ben henüz görmedim sizden bu konuda yardım istiyorum.
  4. 2012 Avon Nisan Kataloğu

2012 Avon Nisan Kataloğu

Avon Nisan Katalogu 2012 Avon Nisan Kataloğu Az önce sizlere pazarlama sektöründe isim yapmış olan kozmetik markası Oriflame'nin yeni kataloğunu sunmuştuk. Şimdi ise yine tıpkı Oriflame gibi isim yapmış oaln ve tercih edilen Avon'un yeni katalopunu yani Avon 2012 nisan kataloğu için ilgili linki veriyoruz Melek'lerim. Avon nisan kataloğunu görmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN arkadaşlarım....
  5. Avon Mayıs Kataloğu 2012

Avon Mayıs Kataloğu 2012

Avon Mayıs Kataloğu 2012 Selam kızlar ben avonun bir çok ürününü çok beğeniyorum ve bu mayıs ayında indirimler neler merak ediyorum şayet mümkünse bana Avon Mayıs Kataloğunu aktarın:S

Sayfayı Paylaş