gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

avrat bulma formuluu : hıhhhhh

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] alıntı

avrat bulma formuluu : hıhhhhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrat Salatasi

Avrat Salatasi

MALZEMELER 2 diş sarımsak 1 adet büyük domates 2 adet nar 1 ufak demet maydanoz 2 adet taze soğan 2 adet yeşil biber 2 adet limon 1 çorba kaşığı nar pekmezi 1 tatlı kaşığı nane 1 çay kaşığı pul biber 1 çay kaşığı tuz HAZIRLANIŞI Domates, biber, sarmısak ve taze soğanı çok ince, kıyın ve karıştırın. Limonların ve narların suyunu sıkarak kıyılmış malzemelerle karıştırın. Naneyi de katın....
  2. IP Bulma

IP Bulma

IP Bulma Taktikleri İlk önce kendi IP’mizi öğrenelim:) Başlat > Çalıştır’ı açın ipconfig yazıp enter’layın.Evet şimdi IP adresiniz karşınızda.. IP Adresini bulmayı 2 bölüme ayıralım.. 1- Site IP Adresi 2- Kişisel IP Adresi Site IP Adresi Çeşitli programlarla da yapabilirsiniz fakat en kolay yolu; Başlat > Çalıştır’a gelip CMD yazın.?imdi ise ping yazdığınızda un IP adresi karşınıza...
  3. avrat salatası

avrat salatası

Malzemeler 2 Diş Sarmısak 2 Kök Taze Soğan 1 Ufak demet Maydanoz 1 Büyük Domates 2 Nar 1 Tatlı Kaşığı Nane 2 Yeşil Biber 2 Limon Pulbiber, Tuz Yemeğin Tarifi Domates, taze soğan, biber ve sarmısağı çok in­ce, pirinç büyüklüğünde kıyarak iyice harmanlayin. 2 limonun ve 2 narın suyunu sıkarak kıyılmış malzemelerle karıştırın. Naneyi de katarak karıştırın. Dilerseniz, tuz, pulbiber ve nar...
  4. Nick Bulmamda Yardim ...

Nick Bulmamda Yardim ...

Merhaba Meleklerim :) Biliyorsunuz ben bu Sitede Sürekli Avatar ve Imza degistirmem ile Ünlüyüm :D:D:D Sadece avatar, imza degil, masallah nick degistirmedede üstüne yok dediginizi duyar gibiyim :hhh: Ama bu seferki biraz farkli :) Yani bana acil yeni bir nick lazim :) Su anki nickimden dolayi ne avatarimi degistirebiliyorum, nede Profilimde herhangi bir uygulama yapabiliyorum :) Ve...
  5. güzel avrat otu nasıl kullanılır

güzel avrat otu nasıl kullanılır

Güzel avrat oku nasıl kullanılıyor nasıl demleniyor ne ile karıştırılıyor bilgi verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş