gebe
  1. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

avrupa avrupa 8. bölüm fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında banusay tarafından paylaşıldı.

Ne güzel olmuş. Erman Toroğlunun ne işi var anlamadım ama komik olacağa benziyor :) Avrupa Avrupa 8.Bölüm Fragmanı.mp4 - YouTube

avrupa avrupa 8. bölüm fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa

Avrupa

Rüyanızda Avrupa'yı gördüyseniz, başka ülkeye seyahat edecek ve orada maddi durumunuzu düzelteceksiniz.
  2. Avrupa Yakası 168. Bölüm

Avrupa Yakası 168. Bölüm

Makbule, Dilber Hala’nın dolduruşuyla, artık Burhan’la nişanlanmaları gerektiğine karar verir. Burhan evlenme baskısını üzerinde hissedince paniğe kapılarak Cem’de kalmaya başlar. Cem, ofistekilerin yardımıyla, Burhan’ı evinden göndermek için bir plan yapar: Mahallede bir efsane olarak anlatılan ve giriş katlarının camını tıklatıp kocasını soran hayalet gelin, Burhan’a bir ziyaret yapacaktır!...
  3. Avrupa Avrupa

Avrupa Avrupa

Ben bu diziye ba-yıl-dım! İpek Tuzcuoğlu zaten çok başarılı, her role de yakışıyor. bu dizideki rolü de çok güzel olmuş. pazar akşamlarını iple çekiyorum
  4. Avrupa Avrupa 5. Bölüm Fragmanı

Avrupa Avrupa 5. Bölüm Fragmanı

Dizinin dün yayınlanmayan bölümünün fragmanı çok da güzelmiş :( Avrupa Avrupa 5.Bölüm Tanıtımı - YouTube
  5. Avrupa Avrupa 6. bölüm Fragmanı

Avrupa Avrupa 6. bölüm Fragmanı

Çok başarılı olmuş https://www.facebook.com/photo.php?v=10150897237095392&set=vb.267143583303803&type=2&theater

Sayfayı Paylaş