gebe
  1. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Avrupa Avrupa dizisinin duyarlılığı

Konu, 'TV dizisi' kısmında banusay tarafından paylaşıldı.

Dizi deprem nedeniyle bugünkü bölümünü yayınlamıyormuş. Büyük duyarlılık kutlarız.

2. morkedi

morkedi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet hatta onun yerine de deprem özel yayını koymuş trt. bu tüm ekibin başarısıdır bence.

3. creature

creature Forum Okuru

Avrupa Avrupa ekibini bu davranisindan dolayi takdir ettim gercekten.

Avrupa Avrupa dizisinin duyarlılığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa

Avrupa

Rüyanızda Avrupa'yı gördüyseniz, başka ülkeye seyahat edecek ve orada maddi durumunuzu düzelteceksiniz.
  2. Avrupa Avrupa

Avrupa Avrupa

Ben bu diziye ba-yıl-dım! İpek Tuzcuoğlu zaten çok başarılı, her role de yakışıyor. bu dizideki rolü de çok güzel olmuş. pazar akşamlarını iple çekiyorum
  3. Avrupa Avrupa 5. Bölüm Fragmanı

Avrupa Avrupa 5. Bölüm Fragmanı

Dizinin dün yayınlanmayan bölümünün fragmanı çok da güzelmiş :( Avrupa Avrupa 5.Bölüm Tanıtımı - YouTube
  4. avrupa avrupa 8. bölüm fragmanı

avrupa avrupa 8. bölüm fragmanı

Ne güzel olmuş. Erman Toroğlunun ne işi var anlamadım ama komik olacağa benziyor :) Avrupa Avrupa 8.Bölüm Fragmanı.mp4 - YouTube
  5. Yeniçağ’da Avrupa

Yeniçağ’da Avrupa

yeni çağda avrupa konu anlatımı,yeniçağda avrupa tarihi,yeniçağda avrupa özet,yeniçağda avrupa hakkında bilgiler Siyasal Nedenler Feodalitenin yıkılmasından sonra Avrupa’da güçlenen krallar, ticari alanda birbiriyle mücadeleye başladılar. Orta Avrupa ülkeleri arasında mücadeleler devam ederken, Batı Avrupa ülkeleri ise, mücadelelerini daha çok deniz aşırı alanlarda yoğunlaştırmışlardı....

Sayfayı Paylaş