gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Avrupa basını Türkiye'yi yazdı

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Avrupa basını Türkiye'yi yazdı
    21 Haziran 2008 [​IMG] Euro 2008 çeyrek final maçında Hırvatistan'ı eleyerek yarı finale yükselen Türkiye'nin galibiyetine dünya basını geniş yer ayırdı.

İşte Avrupa basınından başlıklar:
    Skysports: Penaltılarda Türk lokumu
    Corriera Della Sera: Türkler vurdu, Hırvatlar nakavt
    La Gazzette Dello Sport: Türkler peri malası gibi
    Marca: Başka bir inanılmaz sonun ardından gelen galibiyet
    AS: Türkiye'yi inanç zafere taşıdı
    Lequipe: Yeni bir Türk mucizesi
    Football365.fr: Çılgın Türkler
    France Football: Hayret verici Türkler
    Abola: Acımasız Türkler
    Daily Telegraph: Türkiye asla vazgeçmiyor
    Guardian: Geri dönüşlerin kralı Türkiye, bu kez tam bir son dakika çalımı attı
    Times: Evet Türkçe'de 'yenilgi' sözcüğü var, ancak Türkiye Milli Takımı oyuncuları bu kelimenin anlamını bilmiyor
    Sun: Türkler dalgasını geçiyor
    İndependent: Kimse son düdük çalana dek Türkiye'nin üstünü çizemez
    Daily Mail: Fatih Terim'e 'imparator' diyorlardı, şimdi ne diyecekler

Le Parisen: Heyecan uyandıran Türkler
    Le Figaro: Türk mucizesi devam ediyor
    Liberation: Türkler mutluluktan uçuyor
    El Pais:Türk deliliği

Macar basını:
    Nemzetisport: allah her zaman onlara yardım ediyor
    Origosport: "Türkiye'ye karşı önde oynayan yanar"
    Mahu: "Allah ebedi"
    Samsungsport: "Avrupa'da Türk tehlikesi"
    Zoon: "İnanılmaz dirilişin ardından Türkler ilk dörtte"
    Figyelönet: "Viyana'da Türk Zaferi"
    Alman Basını:
    Bazı Alman gazeteleri Türklerin galibiyetini küçük gördü ve 'Biz bu Türkleri paketleriz' diye manşetlerine taşıdı. Ancak Türklerin kupa dışı bıraktığı İsviçre, Çek cumhuriyeti ve Hırvatistan maçlarını unuttular.
    Bild: Biz Türklere karşı
    Berliner Kurier: Şaka değil! Yarı finalde Türkiye'ye karşı
    B.Z: Hilal Berlin'de parladı
    Frankfurter Allgemeine Zeitung: Türkler üçüncü kez geri dönüşlerini kutluyorlar
    Avusturya basını:
    Avusturya gazeteleri Türkiye'nin zaferini, "Penaştı gerilimi ve Türklerin bayramı" ortak başlığıyla manşetlerine taşıdılar.
    Österreich:Türkiye penaltı gerilimini kazandı.
    Kronen:Türk milli takımının maçın son dakikalarında gerilimli bir polisiye filme taş çıkartacak bir beceriyle Hırvatistan'ı mağlup edip yarı finale yükseldi

alıntı

Avrupa basını Türkiye'yi yazdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Masal Yaz Bana

Bir Masal Yaz Bana

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * Bilsen ne umutlar biriktirmiştim göğüs kafesimde. Gözlerin deldi geçti kanadım.. Bitirdim isyan ışıklarında biriktirdiğim mutluluklarımı. Ellerim korkuyor ve birbirine sarılıyor yokluğunda Ya çocukluğum? Çocukluğumun burnu çoktan kanamaya başladı bile Delirmek güzeldi ama benimkisi çıldırmak! Bir masal yaz bana.. Gülüşüm biraz eğik, birazda masalsı...
  2. Seni Bana Yazmışlar Dizisi

Seni Bana Yazmışlar Dizisi

seni bana yazmışlar, diziler, oyuncuları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği...
  3. seni bana yazmışlar

seni bana yazmışlar

seni bana yazmışlar dizisinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?
  4. Seni bana yazmışlar dizi kadrosu

Seni bana yazmışlar dizi kadrosu

seni bana yazmışlar kadrosu beni sana yazmışlar dizi oyuncuları seni bana dizi beni sana dizisi seni bana yazmışlar. dizi, dizisi, kadrosu, oyuncuları, müziği hakkında bilgiler atv nin yeni dizisi seni bana yazmışların oyuncu kadrosunu szilerle paylaşıyoruz melekler Yeliz Kuvancı Ali il Dilşad Çeebi Cemal Hünal diğer oyuncular ise Sezgi Mengi Erdem Akakçe Gökçe Sezer
  5. Seni Bana Yazmışlar Oyuncu Kadrosu

Seni Bana Yazmışlar Oyuncu Kadrosu

Seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncu kadrosu, konusu, kimler oynuyor, cemal hünal, yeliz kuvancı, ali il, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Atv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Seni Bana Yazmışlar dizisinin oyuncu kadrosunu bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Yapımcı : Sinetel Yönetmen : Barış Yöş Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Süpervizör : Ziya Öztan Seni Bana...

Sayfayı Paylaş