gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan kendi adıma bilgi rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

AB bakanlığının görevi nedir kısaca

Avrupa Birliği Bakanlığı görev ve yetkileri nelerdir

Avrupa Birliği Bakanlığının görevi; 1173 sayılı Milletlerarası Münasebetlerin Yürütülmesi ve Koordinasyonu Hakkında Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla, Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğine hazırlanmasına yönelik yapılacak çalışmaların yönlendirilmesi, izlenmesi ve koordinasyonu ile üyelik sonrası çalışmaların koordinasyonunu yürütmektir.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avrupa birliğinin eski adı nedir

avrupa birliğinin eski adı nedir

avrupa birliğinin eski adı nedir kızlar cevabı biliyorsanız avrupa birliğinin eski adını yazın lütfen
  2. Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap!

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap!

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda kesinlikle biraz acil bilgi edinmem lazım lütfen biri sesimi duysun!
  3. Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Selam millet size bir sorum olacak daha öncede bir kaç bakan görevlerini sormuştum sağolasınız sizde yanıt vermiştiniz. Şimdi ise size Maliye Bakanlığının Görevleri neler diye soruyorum cevap için şimdiden tşkler.
  4. Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Merhaba kızlar size bir soru soracağım daha öncede sormuştum ve sizler soruma cevap vermiştiniz hemde aynı günde :) Bunun için size bir daha tşk ediyor ve yeni soruma geçiyorum Sağlık Bakanlığının Görevleri nelerdir bu sorumun da cevabını verirseniz çok sevinirim.
  5. Depremde Akutun Görevleri Nelerdir cevap verin

Depremde Akutun Görevleri Nelerdir cevap verin

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi bu gün kütahya da deprem oldu rab yardımcıları ve yardımcımız olsun diyor ve size Depremde Akutun Görevleri Nelerdir diye soruyorum.

Sayfayı Paylaş