gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır ? kızlar merak ettim bilen varsa avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır yazsın :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Birliği İlişkileri Elemanı

Avrupa Birliği İlişkileri Elemanı

Gümrük birliği sürecinde ve Türkiye’nin Avrupa Topluluğuna tam üyeliğinde, tüm özel ve kamu kuruluşlarının bünyelerinde yapmaları zorunlu yapısal değişiklikleri uygulamaya koyacak, Avrupa Birliğinin, sosyal, ekonomik ve iktisadi mevzuatını izleyen kişidir. GÖREVLER -Çalıştığı kamu ya da özel kuruluşun, sosyal, ekonomik, siyasi ve hukuki yapısını inceler ve bunun Avrupa Topluluğu...
  2. Avrupa Birliği Eğitim Programları(MINERVA)

Avrupa Birliği Eğitim Programları(MINERVA)

minerva eğitim MINERVA Minerva , Uzaktan Öğretim,Bilgi ve İletişim Teknikleri alanlarında Avrupa’da işbirliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Minerva’nın iki ana amacı bulunmaktadır. Bunlar 1-Öğrenciler, karar vericiler ve uzaktan öğretim ile ilgilenenler arasında anlayışı geliştirmek, iletişim ve bilgi tekniklerinin kullanımı konusunda destek vermek, 2-Bu alanda geliştirilen...
  3. Avrupa Birliği Eğitim Programları

Avrupa Birliği Eğitim Programları

AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM PROGRAMLARI (Prof.Dr. Mehmet A. Kısakürek tarafından hazırlanmıştır) SOKRATES COMENIUS ERASMUS MİNERVA LINGUA GRUNDTVIG ARION NARIC TEMPUS LEONARDO DA VINCI YOUTH SOCRATES AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM ALANI HAREKET PLANI (2000-2006) Değişen dünyada, yararlı becerileri kazanmak, bir iş bulmak veya bireysel anlamda gelişmek...
  4. Avrupa Birliği Hukuku Kaynakları

Avrupa Birliği Hukuku Kaynakları

Avrupa Birliği Hukuku Kaynakları · Müktesebat · Birincil Mevzuat · İkincil Mevzuat · Uluslararası Anlaşmalar · İçtihat Müktesebat Avrupa Birliği’nin birincil mevzuatı, ikincil mevzuatı, uluslararası anlaşmaları, idare hukukunun genel ilkeleri, üye devletler arasında yapılan sözleşmeler ve diğer AB hukuku kaynaklarının bütününe...
  5. Avrupa Birliği Bayrağında ki Yıldız Sayısı ve Anlamları

Avrupa Birliği Bayrağında ki Yıldız Sayısı ve Anlamları

avrupa birliği bayrağı avrupa birliği bayrağında kaç yıldız var avrupa birliği bayrağında ki yıldızların anlamı Sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz, bir genel kültür konusuyla karşınızdayız. Bu konumuzda Avrupa Birliği bayrağında ki yıldızlar ve anlamlarından bahsedeceğiz. Öncelikle belirtelim ki AB bayrağında bulunan yıldızların sayısı 12'dir. Peki bu yıldızlar ne anlama gelmektedir ?...

Sayfayı Paylaş