gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avrupa birliğinin eski adı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

avrupa birliğinin eski adı nedir kızlar cevabı biliyorsanız avrupa birliğinin eski adını yazın lütfen

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ata Ve Avrupa Birliği[Eski Adı Milletler Cemiyeti]

3. Mehmet Mülazım

Mehmet Mülazım Forum Okuru

AET (Avrupa Ekonomik Topluluğu)

avrupa birliğinin eski adı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Birliği İlişkileri Elemanı

Avrupa Birliği İlişkileri Elemanı

Gümrük birliği sürecinde ve Türkiye’nin Avrupa Topluluğuna tam üyeliğinde, tüm özel ve kamu kuruluşlarının bünyelerinde yapmaları zorunlu yapısal değişiklikleri uygulamaya koyacak, Avrupa Birliğinin, sosyal, ekonomik ve iktisadi mevzuatını izleyen kişidir. GÖREVLER -Çalıştığı kamu ya da özel kuruluşun, sosyal, ekonomik, siyasi ve hukuki yapısını inceler ve bunun Avrupa Topluluğu...
  2. Avrupa Birliği Eğitim Programları

Avrupa Birliği Eğitim Programları

AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM PROGRAMLARI (Prof.Dr. Mehmet A. Kısakürek tarafından hazırlanmıştır) SOKRATES COMENIUS ERASMUS MİNERVA LINGUA GRUNDTVIG ARION NARIC TEMPUS LEONARDO DA VINCI YOUTH SOCRATES AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM ALANI HAREKET PLANI (2000-2006) Değişen dünyada, yararlı becerileri kazanmak, bir iş bulmak veya bireysel anlamda gelişmek...
  3. Avrupa Birliği Hukuku Kaynakları

Avrupa Birliği Hukuku Kaynakları

Avrupa Birliği Hukuku Kaynakları · Müktesebat · Birincil Mevzuat · İkincil Mevzuat · Uluslararası Anlaşmalar · İçtihat Müktesebat Avrupa Birliği’nin birincil mevzuatı, ikincil mevzuatı, uluslararası anlaşmaları, idare hukukunun genel ilkeleri, üye devletler arasında yapılan sözleşmeler ve diğer AB hukuku kaynaklarının bütününe...
  4. Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan kendi adıma bilgi rica ediyorum.
  5. avrupa birliği nedir bilgi verirmisiniz lütfen

avrupa birliği nedir bilgi verirmisiniz lütfen

Hergün televizyonda dinliyoruz duyuyoruz avrupa birliğini ama tam olarak nedir ne değildir ne işe yarar bilmiyorum doğrusu.Kimseye sormaya da çekiniyorum.Anlatırmısınız burda?

Sayfayı Paylaş