gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Avrupa kültür vergisi kaldırıyor diyorlar doğru mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Avrupa kültür vergisi kaldırıyor diye bir şey duydum. Bu haberin bir aslı astarı var mı? Gerçekten doğru mu? Bilgi verebilirseniz çok mutlu olacağım...

Avrupa kültür vergisi kaldırıyor diyorlar doğru mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nikah tazelemek doğru mu?

Nikah tazelemek doğru mu?

Merhaba arkadaşlar Nikah tazelemek doğru mu? Bu konuda bilgisi olan var mı
  2. Doğru Emziriyor musunuz ?

Doğru Emziriyor musunuz ?

doğru emzirme emzirme teknikleri Özellikle taze annelerin ilk başlarda zorlandıkları konulardan biri de bebeğin emzirilmesidir melekler :) Her ne kadar ilk 2-3 gün hastanede hemşirelerce emzirme anneye öğretilse de eve gelindiğinde yapılan yanlış uygulamalar hem bebek hem de anne için eziyete dönüşebilir. Bu yazımızda doğru emzirmeyle ilgili olarak sizlere bazı tüyolar vereceğiz :)...
  3. 2013 yılının avrupa kültür başkenti neresi

2013 yılının avrupa kültür başkenti neresi

Arkadaşla iddiaya girdik, 2013 yılı avrupa kültür başkenti şehirlerimizden biri diyorum hayır diyor. Hangi şehir olduğunu hatirlamıyorum ama biliyorum Türkiyede. Varmı bilgi bu konuda ?
  4. münir özkul öldü diyorlar doğru mu ?

münir özkul öldü diyorlar doğru mu ?

Yine bir laf çıkmış münir özkul öldü diye, gerçek mi acaba? Münir Özkul öldü mü arkadaşlar?
  5. Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

Kızlar ben emziriyorum ve biranın süt yaptığını duydum.Pek mantıklı gelmedi sonuçta alkol yani.Emziren kadın alkol alırmı hiç ? Bu bilginin doğruluk payı var mı ?

Sayfayı Paylaş