gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Avrupa Turları

Konu, 'yurtdışı turlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Biz seneye birçok yeri kapsayan güzel bir Avrupa turuna çıkmak istiyoruz, daha önce çıkmış olan bilgi verecek arkadaşlar var mı acaba? :) Henüz hiç araştırma yapmadım bu konuda. Fırsat olmadı. Ben de araştırdıklarımı buraya yazarım. Sevgiler herkese

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Avrupa Turları
    valla canım eltim le kaynım jumbo nun üye bayiliklere hediye ettiği venedik turuna çıkmışlardı anlattığına görede çok güzelmiş bayağı eğlenceliymiş.Özellikle gemi turuna bayılmış.Daha detaylı öğrenir aktarırım sana canım:)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Avrupa Turları

Teşekkür ederim Çitosum :) Konuşuruz yine.

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cok gusel yaa yurt dısı felan avrupa ah ahh allah kocişime kuvvet versınde calsısın :D

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bizde mısır yada başka gezilecek ülkelere gitmek istiyoruz ama nerden bilgi alabiliriz birde kaç ay öncesinden ayarlayabiliriz bilgisi olan yokmu melişler?

6. sealover

sealover Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özellikle sevgililer günü dolayısıyla avrupa turları rövaçta bu aralar. Bir kaç kez tatilsa nın sitesinde gördüm Paris turları vb. Bakmakta fayda var eğer avrupa turu planınız varsa sevgililer günü için :)) Tatilsa|| Ana Sayfa

Avrupa Turları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa

Avrupa

Rüyanızda Avrupa'yı gördüyseniz, başka ülkeye seyahat edecek ve orada maddi durumunuzu düzelteceksiniz.
  2. Okan Bayülgen, Sevgilisi Şirin Ediger'le Avrupa Turu Yapıyor

Okan Bayülgen, Sevgilisi Şirin Ediger'le Avrupa Turu Yapıyor

şirin ediger şirin ediger resimleri sirin okan bayülgen sevgilileri biyografi Şirin Ediger Resimleri ve Okan :) Yapma bunu yapma okan :D:D Okan Bayülgen bir süre önce yapımcı-sunucu Osmantan Erkır'ın eski eşi Şirin Ediger'e gönlünü kaptırmıştı. Şirin Ediger ile yeni bir aşka yelken açan Bayülgen, sevgilisi ile Avrupa turuna çıktı. Amsterdam ve Viyana'yı gezen ikilinin görüntülerini odatv...
  3. Eğlence parkında Avrupa turu

Eğlence parkında Avrupa turu

dünyanın en büyük lunaparkı nerede avrupadaki eğlence parkları avrupa nın en büyük lunaparkı dünyanın eğlence treni avrupanın . Almanya'daki Europa Park, oyun makineleri içinde küçük bir Avrupa turu yapılabilen sofistike bir lunapark. 12 farklı ülkenin mimarisini, yiyeceklerini, müziklerini tanıyabileceğiniz parkta bir Flamenko dansçısının eteklerinde dönebiliyor, çift katlı bir İngiliz...
  4. Avrupa Avrupa

Avrupa Avrupa

Ben bu diziye ba-yıl-dım! İpek Tuzcuoğlu zaten çok başarılı, her role de yakışıyor. bu dizideki rolü de çok güzel olmuş. pazar akşamlarını iple çekiyorum
  5. Avrupa Avrupa dizisinin duyarlılığı

Avrupa Avrupa dizisinin duyarlılığı

Dizi deprem nedeniyle bugünkü bölümünü yayınlamıyormuş. Büyük duyarlılık kutlarız.

Sayfayı Paylaş