gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Avrupa Yakası Burhan Sözleri | Nickleri !!

Konu, 'Komik Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil
    laf laf laf laf hep laf!!
    Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu?
    şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn
    Papucumun saataaanistiiiiiiii!
    litfen ımaaaa!!!!

kimki bu. kim bu böyle senli benli konuşiyy. kimki bu beni dişlerimin arsaından konuşturiyy.. kimsizn lan sen kimsiiiinnn. kimsin ulan kimsiiinn

sirseri
    hıııı ama sz bni yanlış anladınızzzama..
    yetti be kes sesini bıktım usandım senden ztn elektirik yuklendim valla ha parçalarım seni yeti lann
    dal sana hadi dal dal dal dal
    lütfen ama sacit bey eüer vuracaksanız sağ meme ucuma temas etmezseniz sevinirim
    caycı tanrıverdı yuksklerde ck gsl good okums egıtmlı profsr derecdekı bır adam yanı burhan altıntp tuu kaka vay anasını yaa
    bır burhan altntop kolayy yetsmıykı yaa agsımda gums kaskla doduysam bnm gunahm ne
    sen baa mi diklenion ha köylü cocuu
    ben senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamicam tirbiyisiz
    kibilay bey
    bir buhran altıntop kolay yetişmiyi..bu beyin kıvrımlarının oluşabilmesi için kaç yıl geçti biliyiniz mi??ZOONNKKK!! tam 37 yıl şimdide sadece üç beyin hücresi çalışan bu köyllüüü bana kafa tutuıyııı olacak iş mi buu?
    bırak kızzz ben ütilerim daha paçalı donu bile dört çizgi yapıyyıı deve
    ama saciiitt beyyy bu aramızda bi şakalaşma ben ona “heyy gearry what’s going on? diyirim oda bana şeyy diyi… bişey demiyi şaka burda bitiyi zaten
    dev anası dev anası bastığı yeri inletiyi apartmanda zelzeye sebebiyet veriyi ayı ayı ayyuu arryoureaadyy
    sacit beyin aklına girip giriyosun türlü katakullilerle benim evime giriyosun ondan sonra tesadüfe bak tesadüfe bak ve tesadüfe bak beni o gece akrep sokiyiii
    bu bıçaııın ne manada oliiyi kii
    bende nisantası cocuguyuum
    bn gelnce ani bir manevrayla konu deişii aranızda fısır fısır konusiisnz
    aaaahhhh iblis nasil da moralimi bozdun ama, ic dunyam paramparca oldu simdi
    bu çucuğa çık üziliom ben yaa

Avrupa Yakası Burhan Sözleri | Nickleri !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakasinda Burhan Mi Gaffur Mu

Avrupa Yakasinda Burhan Mi Gaffur Mu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Avrupa Yakası Burhan Sözleri

Avrupa Yakası Burhan Sözleri

avrupa yakası sözleri avrupa yakasi sözleri burhan burhanın yakası burhan geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil laf laf laf laf hep laf!! Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn Papucumun...
  3. Avrupa Yakası - Burhan Ucuzluk Mağazasında

Avrupa Yakası - Burhan Ucuzluk Mağazasında

YouTube - Avrupa Yakası - Burhan Ucuzluk Mağazasında
  4. Avrupa yakası sözlerinin nick versiyonu

Avrupa yakası sözlerinin nick versiyonu

avrupa yakası sözleri avrupa yakası makbule sözleri en senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamıcam terbiyesiz bırak kızz ben ütilerim daha paçalı donu bile dört çizgi yapıyyı deve ama saciitt beyyy bu aramızda bi şakalaşma ben ona “heyy gearry what’s going on? diyirim oda bana şeyy diyi bişey demiyi şaka burda bitiyi zaten dev anası dev anası bastığı yeri inletiyi apartmanda...
  5. manyak komik avrupa yakası burhan sözleri

manyak komik avrupa yakası burhan sözleri

burhan sözleri manyak komik sözler manyak komik nickler avrupa yakası burhan sözleri sözler Bende bir Meleğim bende anadolu çocuğuyum ben idari müdürüm şşşş makbileeee :haha: Sevilen dizi Avrupa Yakasından Burhan Altıntop'un en komik seçmece sözleriyle size msn iletiliri buyrun :D:D sen baa mi diklenion ha köylü cocuu ben senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamicam tirbiyisiz kibilay...

Sayfayı Paylaş