gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Avrupa yakası oyuncularını böyle gördünüzmü))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Avrupa yakası oyuncularını böyle gördünüzmü)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakası karakterleri

Avrupa Yakası karakterleri

avrupa yakası karakterleri Aslı Burhan Bülent Cem Fatoş Gaffur İffet Kubilay Makbule Sacit Sadettin Sedef Sertaç Tacettin Tahsin Tanrıverdi Yaprak
  2. Avrupa yakası dizi oyuncularının gerçek yüzleri:)

Avrupa yakası dizi oyuncularının gerçek yüzleri:)

avrupa yakası oyuncularının gerçek isimleri arka sıradakiler oyuncularının gerçek isimleri avrupa yakası oyuncuları oyuncuları yakasındaki oyuncuların
  3. Avrupa Yakası Ekibine 2 Büyük Oyuncu Katılıyor

Avrupa Yakası Ekibine 2 Büyük Oyuncu Katılıyor

ÜNLÜ TİYATROCU GAZANFER ÖZCAN’IN ÖLÜMÜYLE BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞAYAN AVRUPA YAKASI EKİBİNE İKİ YENİ OYUNCU KATILIYOR. Ünlü tiyatrocu Gazanfer Özcan’ın ölümüyle büyük üzüntü yaşayan Avrupa Yakası ekibine iki yeni oyuncu katılıyor. Dizinin oyuncu ve senaristi Gülse Birsel’in, kendisiyle Gazanfer Özcan’ın ölümünden aylar önce görüştüğü Gönül Ülkü’ye önümüzdeki günlerde tekrar teklif...
  4. Avrupa Yakası Bitiyor

Avrupa Yakası Bitiyor

ha bitiyo ha biticek derken bu sefer kesinlik kazanan dizi bitiyormuş...... Keşke bitmese devam etse ben çok seviyorum izlerken çok gülüyorum keşke bitmese....... SÜRPRİZ AÇIKLAMA GÜLSE BİRSEL, AVRUPA YAKASI’NIN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI.. Avrupa Yakası yedi bölüm sonra bitiyor… 6 yıldır kahkaha tufanı estiren ve Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasına giren Avrupa Yakası’nın senaristi...
  5. Avrupa Yakası bitiyor ama...

Avrupa Yakası bitiyor ama...

İki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'den müjdeli haber... Gülse Birsel iki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın yerine yepyeni bir sit-com yazıyor. İki hafta sonra 190. bölümüyle ekranlara veda edecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, yeni bir proje için kollan sıvadı. Birsel bugünlerde hummalı bir...

Sayfayı Paylaş